Özel Yurtlar Rehberi – Öğrenci Yurtları Tek Platformda

Özel Yurtlar Rehberi – Öğrenci Yurtları Tek Platformda

Şehir içi ve şehirler arası eğitim ve öğretimde, eğitim hayatının olmazsa olmazları arasında gelen özel yurtlar, artık tek bir platformda sizlerle buluşuyor.

ozelyurtlarrehberi.com Türkiye’nin 81 ili ve 170’e yakın üniversitesinin öğrencileri için özel yurt rehberi görevi misyonu ile yayında. https://ozelyurtlarrehberi.com sitesini ziyaret ederek, kısa sürede istediğiniz özelliklerdeki yurdu inceleyebilirsiniz. Ayrıca, yurt işletmesi sahibi olanlarda kurumsal üyelik tipiyle üye olarak işletmesini kısa sürede platforma kayıt edebilir ve yayınlamaya başlayabilir.

Özel Yurtlar Rehberi – Öğrenci Yurtları Tek Platformda

Her şehir için ayrı ayrı listelenme özelliğinin yanı sıra, her üniversite için çevresindeki yurtları da tek bir sayfa içerisinde gösterebilen sistemi sayesinde, tek tek arayış burada son buluyor. Üstelik, tüm yurtları çeşitli özelliklerine göre filtreleyebilirsiniz.

Ülkemizde devlet, özel ve birçok vakıf üniversitesi de bulundukları şehirlere göre listelenmektedir. Bu sayede, çevrede yer alan en yakın özel yurtlar birkaç saniyede kolayca bulacağınız dinamik yapısı ile tüm arayış ve zahmetlerden kurtulacaksınız.

Özel erkek yurtları, özel erkek apart ve pansiyonları, özel kız yurtları, özel kız apart ve pansiyonları, karma yurtlar gibi birçok farklı kategoride her işletmenin en uygun ve detaylı özelliklerini bulabilir, işletmelerle iletişime kısa sürede geçebilirsiniz.

Özel Erkek Yurtları

Özel Yurtlar Rehberi – Öğrenci Yurtları Tek Platformda

Öğrencilerin konaklama ve barınma ihtiyaçları için her şehir için farklı yurt çeşitleri faal olarak onlarca şehirde hizmet vermektedir. Bunlardan biri de özel erkek yurtları olarak, her gün binlerce erkek öğrenci için hizmet veriyor. Çift kişilik odalardan tutunda, 3 veya 4 kişilik koğuş sistemine kadar değişen oda seçenekleri, bedava internet, güvenlik, sabah kahvaltısı ve akşam yemeği gibi birçok farklı alternatifte özel erkek yurtları, ozelyurtlarrehberi.com ‘da her gün yüzlerce ziyaretçi ile buluşuyor. Şehriniz neresi olursa olsun, işletme sahibiyseniz hemen sitemizi ziyaret edin ve her gün yüzlerce kişinin göz attığı özel erkek yurtları kategorisinde işletmenizi yayınlamaya başlayın.

Özel Kız Yurtları

Aynı veya farklı şehirlerden eğitim ve öğrenimini devam ettirmek için gelen kız öğrenciler için konaklama ve barınma ihtiyaçları özel kız yurtları sayesinde eksiksiz biçimde karşılanmakta. Özellikle lokasyon, merkeze yakınlık, konaklamayı daha konforlu ve güvenli hale getiren özelliklere sahip özel yurtları, Özel Yurtlar Rehberi platformu sayesinde, filtreleyerek anında bulabilirsiniz. Öğrenim kurumuna en yakın özel kız yurdu filtresi sayesinde, aradığınız özelliklerde tüm yurtları hemen sıralayabilir, özelliklerini inceleyebilirsiniz. İşletme sahipleri için, şehrinizdeki birçok üniversite yakını olarak, işletmenizi kayıt edebilir ve 7/24 güncellenebilir özellikleriyle her gün yüzlerce ziyaretçi için işletmenizi daha bulunur hale getirebilirsiniz.

Özel Yurtlar Rehberi – Öğrenci Yurtları Tek Platformda

Sosyal Alanlar ve Yurt Haritası Özelliği

Özel Yurtlar Rehberi, gelişmiş özellikleri sayesinde platform üzerinde harita sistemiyle size en yakın yurtları da imlemektedir. Haritadan konum özelliğinizi açarak, size en yakın yurdu hemen bulabilir ve profilini ziyaret ederek detaylarına göz atabilirsiniz. Farklı bir şehirde yurt arayışında mısınız? Sosyal Topluluk alanı sayesinde, sizde merak ettiğiniz her şeyi sorabilir, yurt işletmeleri yetkilileri ve öğrencilerden en güncel, en doğru bilgileri edinebilirsiniz.

11 yorumlar

 1. Tek bir platform üzerinde Türkiye’deki Özel Yurtlar hakkındaki tüm haberleri, bilgileri alabilmemize vesile olan ozelyurtlarehberi.com sitesine teşkkür ederim.

 2. Yurtlar hakkında bilgi sahibi oldum ayrıca kalacağım şehirde hangi yurtta kalmam gerektiği hakkında detaylıca bilgi verdi değerli bilgiler içinteşekkürler

 3. Özel yurtlar rehberi sayesinde artık yurt bulabilmek çok kolay kalacak yerimi bu site sayesinde buldum memnunum teşekkürler

 4. Nasıl bir yurtta kalmam gerektiği gittiğim şehirde yurt hakkında bilgi sahibi oldum teşekkür ederim

 5. Yegenime uzun süre yurt aradık ama bulamadik.Çünkü uygun fiyata yurt bulmak,istediğin yerde ve yakinlikta yurt bulmak cok zor.Sonunda bu yurt rehberi sitemiz sayesinde istedigimiz yurdu bulduk.Kendilerine tesrkkür ederim

 6. Özel yurtlar rehberi okuduğum şehirde kendime uygun kalacak yer bulma konusunda çok yardımcı oldu tarzı yorumlar olursa güzel olur. 

 7. Bana yurtlarda nasıl kalmam gerektiği tüm detaylarıyla yardımcı oldu rehberlik etti teşekkür ederim.

 8. Yurtta kala bilmem icin bu siteyi buldum ve rahatlikla okuduğum yerde yurtta kala biliyorum teşekkürler

 9. Yurtlara bakmak ve bilgi almam lazımdı ve aldım çok teşekkür ederim

 10. Özel yurtlar rehberi okuduğum şehirde kendime uygun kalacak yer bulma konusunda çok yardımcı oldu

 11. Gercekten yazınız sayesınde yasadıgım sehırde kolayca yurt buldum eemgınıze saglık

Bir yanıt yazın

Bügün: 15 June 2024