Güncelleme Tarihi: 28 Nisan 2022 16:08 Kategori: Aktüel Öneriler

Evinizi Güzelleştirecek ve Konfor Sunacak Ev Tekstili Ürünleri

Evinizi Güzelleştirecek ve Konfor Sunacak Ev Tekstili Ürünleri

Ev tekstili ev eşyalarının tasarımlarında kullanılan ürünleri kapsar. Yataş Bedding ev tekstili ürünleri ve modelleri evinizin daha şık ve göz alıcı olmasını sağlar. Ev tekstil ürünleri her tarza uygun olan mekanları dekore etmek için kullanılır. İnsanların yaşamını daha kolay ve fonksiyonel hale getirmek için Yataş Bedding birçok ürünü yepyeni teknolojilerle sunar.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Salon, yatak odası, mutfak ve banyo gibi mekanların daha estetik ve dikkat çekici durmasını sağlar. Yatak örtü seti, pike takımı, koltuk örtüsü, nevresim takımı, uyku setleri gibi ürünler ev tekstili ürünleri arasında yer alır. Yataş Bedding kalitesi ile üretilen ürünler evinizin her köşesinde bütünlük oluşturur.

Evinizi Güzelleştirecek ve Konfor Sunacak Ev Tekstili Ürünleri

Evinizi Güzelleştirecek Ev Tekstili Ürünleri

Ev tekstili eşyaları evdeki her alanda kendini gösterir. Dekoratif ve şık duran ev tekstil ürünleri oturduğunuz ortamı dikkat çekici ve konforlu hale getirir. Yatak odası, çocuk odası, salon ev tekstili ürünlerinin en çok kullanıldığı yerler arasındadır. Koltuk örtüsü modelleri sayesinde salon görüntüsü zarifliği ve şıklığı ön plana çıkarır. Koltuk örtüsü modelleri kırlent ile birleştiğinde salon içerisinde bütünlük oluşturur.

Doğru dekore edilen evler insanlara huzur ve mutluluk getirir. İnsan yaşamını ön plana koyarak tasarlanan Yataş Bedding koltuk şalı, müslin kumaş dokuması ve doğal rengi ile evinizde doğallığı yansıtır. Yumuşak dokusu ile insanlara rahatlığı sunan koltuk şalı, püskül detaylarıyla salonu samimi bir ortam haline getirir.

Evinizi Güzelleştirecek ve Konfor Sunacak Ev Tekstili Ürünleri

Nefes alabilir kumaşı sayesinde insan sağlığını korur ve 4 mevsim kullanılabilir. Koltuk şalı ile beraber kullanılan kırlent modelleri bütünlük oluşturur ve evin tarzını yansıtır. Dekoratif kırlent modelleriyle yatak odası, salon, çalışma odasını dekore edebilirsiniz.

Ev Tekstili Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ev tekstili ürünleri evin her bölümü için ayrı ayrı üretilir. Yatak odası, mutfak, banyo ve salonda farklı farklı tekstil ürünlerine ihtiyaç duyulur. Yatak odası tekstili insanlara rahat ve sağlıklı bir uyku sunar. Kaliteli uyku insan hayatını pozitif yönde etkilediği için, yatak odalarında kullanılan tekstil ürünleri özenle seçilir. %100 pamuktan üretilen nevresim takımları terletmez ve vücut ısısını dengede tutar.

Bu sebeple seçilen ürünlerin pamuk olmasına özen gösterilir. Yorgan ve yastık seçimlerinde ise bambu, pamuk ve ipek karışımlı kumaşlar tercih edilebilir. Yataş Bedding kalitesi ile üretilen yorgan, yastık ve nevresim takımları insan sağlığını ön plana alarak %100 pamuk kullanılarak üretilir. Hava alan kumaşlardan üretilen yorgan modelleri vücutta ağırlık yapmaz ve kaliteli uyku imkanı sunar.

Yatak örtüsü ve pike tercihi yaparken yatak boyutuna dikkat edilir. Açık renkte ve desenli modeller yatak odasının daha canlı ve göz alıcı gözükmesini sağlar. Açık renkte ve desenli modeller yatak odasının daha canlı ve göz alıcı gözükmesini sağlar. Yatak görüntüsünü daha dekoratif hale getirebilmek için yastıklar kullanılabilir.

Evinizi Güzelleştirecek ve Konfor Sunacak Ev Tekstili Ürünleri

Dekoratif yastık modelleri ile salonda ya da yatak odasında farklı tarzlar oluşturabilirsiniz. Yatak odasında kullanılan pike modelleri dekoratif yastık modelleri ile bütünlük oluşturmalı, oda içerisinde bir ahenk yaratmalıdır. Salon tekstilinde ise dikkat edilmesi gereken en önemli eşya perdelerdir. Koltuk örtüsü, perde, koltuk takımı, ve salon dekorasyonuna uygun tercih edilir.

Koltuk üzerine serilen koltuk şalları yaz ve kış aylarına uygun olarak alınır. Yaz aylarında terletmeyen ince kumaşlar tercih edilirken, kış aylarında daha kalın battaniye modeller öne çıkar. Salonda tercih edilen koltuk örtüleri ile kırlentler uyum içerisinde olur. Evin olmazsa olmazı bir diğer unsuru ise oda kokusudur. Oda kokusu ile evinizin diğer evlerden farklı ve güzel kokmasını sağlayabilirsiniz. Siz de ev tekstili ürünlerinizi ve yaşam alanlarınızı ferahlatmak için tüm oda kokularını Yataş Bedding’i ziyaret ederek kolayca alabilir, ayrıcalığın tadını çıkarabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir