Filmbox Sinema Filmleriyle Kış Gecelerine Heyecan ve Eğlence Katıyor

Filmbox Sinema Filmleriyle Kış Gecelerine Heyecan ve Eğlence Katıyor

Uluslararası medya kuruluşu SPI International bünyesinde yer alan önde gelen film ve dizi kanalı FilmBox, etkileyici öyküleri, dünya yıldızları ile buluşturan sinema filmleriyle kış gecelerine heyecan ve eğlence katıyor.

22 – 29 Aralık tarihleri arasında, Diane Keaton, Kevin Kline, Dianne Wiest, Ben Affleck, Tommy Lee Jones ve Audrey Tautou gibi popüler yıldızların gişelerde başarı sağlamış filmleri, izleyicilere sinema zevki yaşatacak.

Can Yoldaşım (Darling Companion) – 22 Aralık Salı – Saat: 21:30

Salı gecesi, köpeğini kocasından daha çok seven bir kadının öyküsü ekranlara geliyor. Kendini yalnız hisseden, kocası Joseph ile bitmeyen bir mücadelede olan Beth, bir gün bir otoban kenarından kurtardığı köpekle özel bir bağ kurar; ancak sorumsuz koca Joseph bir gün köpeklerini kaybeder. Evdeki misafirlerin de arama seferberliğine dahil edilmesiyle Beth ve arkadaşları, kendilerini duygusal, bazen üzücü, bazen de komik bir maceranın içinde bulurlar.

Büyük Adamlar (The Company Men) – 24 Aralık Perşembe – Saat: 21:30

Perşembe gecesi ekranlara gelecek film, kurumsal dünyanın acımasız kurallarının, insan hayatı üzerindeki etkilerini öyküleştiriyor. Büyük bir şirkette, oldukça iyi işlerde çalışan üç adam, beklemedikleri bir anda işten çıkarıldıktan sonra hayatın tüm zorluklarıyla yüzleşecek ve yaşanan bu krizler aileleri ve çevrelerini etkileyecektir.

Aşk Bilmecesi (Chinese Puzzle) – 29 Aralık Salı – Saat 23:05

29 Aralık Salı gecesi, sevimli aktris Audrey Tautou, ABD’de geçen bir Fransız filmi öyküsü ile ekranlara misafir oluyor. İspanyol Pansiyonu ve Rus Bebekler filmlerinin devamı olan filmde Xavier’in eski eşi 2 çocuğunu da alıp New York’a taşınır.   Çocuklarından ayrı olmak istemeyen Xavier de çaresizce New York’a taşınır.

FilmBox izlemek isteyen sinema severler, seçkin TV platformları TV+ Kanal 20, KabloTV Kanal 336, D-Smart Kanal 19 ve Vodafone TV üzerinden kanala ulaşabiliyor. FilmBox içeriklerine ayrıca, FilmBox Live websitesi ve uygulaması kullanılarak bilgisayar, tablet ve mobil telefon ekranlarından da ulaşılabiliyor.

SPI International, FilmBox’un yanı sıra Türkiye’de yayın yapan diğer kanallarıyla da kaliteli yapımlar sunuyor. SPI International bünyesinde, ülkemizin yanı sıra 25 ülkede 30 milyon kişiden oluşan geniş bir abone kitlesine ulaşan FilmBox, popüler TV dizileri, gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler gibi farklı türlerde içerik sunuyor.

SPI International kanalları arasında, canlı karşılaşma heyecanı da sunan dövüş sporu kanalı FightBox, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox yer alıyor.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024