Hakmar 4 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Hakmar mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Hakmar 4 Ocak 2022 katalogları yayınlandı.

Hakmar 4 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Hakmar mağazalarından Salı gününden itibaren aktüel ürün olarak satın alabileceğiniz tüm ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Hakmar 4 Ocak 2022 katalogları yayınlandı. Bu kataloglarda yer alan aktüel ürünlerin tamamını tüm Hakmar şubelerinden uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bu kataloglarda yer alan tüm aktüel ürünler sınırlı sayılarda 17 Ocak 2022 tarihine kadar kampanyalı fiyatlarıyla satılacaktır. Bu aktüel ürünleri tükenmeden satın almak için size en yakın olan Hakmar şubesini erken bir vakitte ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Hakmar 4 Ocak 2022 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 4 Ocak 2022 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında duş jeli, reçel, pekmez, helva, kahve, turşu, atıştırmalıklar ve çeşitli içecekler yer almaktadır.

Hakmar 4 Ocak 2022 Aktüel Ürünleri

Hakmar mağazalarından Salı gününden itibaren, 25 TL ve üzeri yapacağınız alışverişlerinizde Duru 650 ml. Duş jelini 49,95 TL yerine 15 TL’den satın alabilirsiniz.

Hakmar 4 Ocak 2022

Yukarıdaki katalogda yer alan pekmez çeşitleri, reçel çeşitleri, helva çeşitleri, marmelat çeşitleri, kahve çeşitleri Hakmar mağazalarında aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır.

 

Hakmar alışveriş mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan turşu, salça, bisküvi çeşitleri, maske, atıştırmalık çeşitleri ve gazlı içecekleri aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın