Alexia Carutaşu Türkiye’de Kalmaktan Yana

Galatasaray HDI Sigorta formalı Alexia Carutaşu, Set Sayısı programındaydı. Program içerisinde de bazı sorulara yanıt verdi. Konuşmalarında bulunduğu konumdan memnun olduğunu ve rahatlığından bahsetti.

Alexia Carutaşu Türkiye’de Kalmaktan Yana

Uzun yıllarca Türkiye’de oynamak istediğinin de altını çizdi. Bu da takımına olan ilgisi ve başarı hedefleri içerisinde yer alan detaylardan biri olarak görülebilir. Alexia Carutaşu şu anda takımıyla beraber oldukça yüksek bir motivasyona sahip. Çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor. En skorer oyuncu olarak tanınan Alexia Carutaşu bu konuda da her daim öne çıkıyor.

Türkiye’de olarak en büyük hayallerinden birini gerçekleştirdiğini de belirtti. İlk zamanlarda uyum sürecinde zorlandığını belirtse de Alexia Carutaşu şu an bir hayli mutlu. On sekiz yaşındaki oyuncu, başarıların peşinden koşmayı da ihmal etmiyor. Mümkün olabilecek kadar burada kalmak istediğini de belirtti. Bu yüzden gelecekte kendini nerede görmek istediği ile ilgili soruları da bu şekilde cevaplandırdı. Türkiye’yi sevdiğini ve burada mutlu olduğunu anlattı. 1xbetm.info Alexia Carutaşu Set Sayısı Programı Konuğu Oldu

Galatasaray’ın kendisi için hayal bile edilemeyecek bir takım olduğunu aktardı. Ayrıca Rumen asıllı oyuncu geleceğe karşı da bir hayli umutlu görünüyordu. İyi şeylerin yaşanacağına dair olan inancını aktardı. Birkaç yıl daha olduğu takımda forma giymekten yana olduğunu da belli etti. En yakın arkadaşına kadar anlatarak hakkında merak edilenleri de cevaplandırmış oldu.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024