İzmir Lojistik Firması | Egelim Lojistik

İzmir Lojistik Firması | Egelim Lojistik

Egelim Lojistik, İzmir lojistik firması olarak 1988 yılında hizmet hayatına başlamış ve 1996 yılına kadar şahıs nakliye firması olarak büyük hizmetler sağlamıştır. Geçmişten gelen tecrübe ile büyüyen firma liman lojistik ve uluslararası taşımacılık alanlarında da büyük gelişim göstererek dünya ve Türkiye çapında ilklere imza atmayı başarmıştır.

Lojistik sektörü sürekli yoğunluğu olan bir sektördür. İthalat ve ihracatın bel kemiğini oluşturan lojistik, güçlü bir programlama ve ekip işini gerektirmektedir. Taşımacılık sırasında kullanılacak her türlü araç ve insan gücü de etkili çözümler sunmalıdır. Tüm bunları sağlayacak güçlü bir firma ile çalışmak sağlıklı bir nakliye yapılmasında etkili olacaktır.

Egelim Lojistik Hizmetleri Nelerdir?

egelim lojistik

Nakliye firması olarak çıkılan bu yolda sürekli olarak gelişim ve değişim gösteren firma zamanla depolama hizmetleri, taşıma hizmetleri, torbalama hizmetleri, liman hizmetleri olarak farklı kategorilerde hizmet vermeye başladı. Verilen bu hizmetler ile Ege bölgesi lojistik firmaları arasında prestijli bir konum elde edilmiştir. Egelim Lojistik tarafından sağlanan hizmetlere aşağıda detaylı şekilde inceleyelim.

1- Depolama Hizmetleri

Nemrut Limanı bölgesinde bulunan 100.000 m2 alana sahip depoda eşyalar yüksek güvenlikli şekilde depolanmaktadır. Atmaya ve satmaya kıyamadığınız, ilerde kullanırım diye düşündüğünüz ama evde de yeterli depolama alanınız yoksa bu hizmet tama aradığınız hizmettir. Nemrut Limanı civarında böyle bir İzmir lojistik firması arıyorsanız Egelim Lojistik sizler için uygun bir seçim olacaktır.

2- Taşıma Hizmetleri

350 araçtan oluşan dev araç filosu ile hizmet veren Egelim Lojistik, müşterilerinin teslimatlarını kısa sürede yerine getirmektedir. Araçların bakımı bizzat firma personelleri tarafından yapılmakta ve periyodik olarak kontroller sağlanmaktadır. Ege bölgesi lojistik firmaları arasında bu denli titiz çalışan bir ekibe nadir rastlanılmaktadır. Her araç sevkiyat öncesinde servis kontrolünden geçirilmekte ve yükleme işlemi kontrollerden sonra tamamlanmaktadır.

3- Liman Hizmetleri

Nemrut Liman Bölgesinde Nemrut liman lojistik desteği kapsamında gemi tahliyesi, gemi yüklemesi, gübre torbalama, nakliye ve depolama hizmetleri sağlanmaktadır. Liman hizmetleri kapsamında desteğe ihtiyaç duyulan birçok alanda tercihiniz Egelim Lojistik yanınızdadır.

4- İzmir Lojistik Torbalama Hizmetleri

Nemrut Limanı ve Aliağa Limanı lojistik alanda yoğun bir iş hacmine sahiptir. Özellikle torbalama desteği ile ihracat yapacak kişilerin genel olarak kullandığı bir bölgedir. Egelim Lojistik bu bölgede sağladığı çeşitli hizmetlerle müşterilerine yardımcı olmaktadır.

egelim lojistik

Torbalama hizmetleri kapsamında verimli bir hizmet sunmak için 10 adet torbalama ünitesi bulunmaktadır. Bu ünitelerin 6 tanesi kepçe ile beslenmekte geri kalan 4 tanesi ise helezon sistemi ile beslenmektedir. Ürün farklılıklarına göre torbalama hizmeti de çeşitlendirilmektedir. Her ürüne göre farklı üniteler kurularak hızlı bir şekilde torbalama yapılmaktadır.

Torbalama sırasında herhangi bir aksama yaşamaması için 30 kişilik tecrübeli bir ekip ile çalışma sağlanmaktadır. Bu ekipler 5 er kişilik 6 gruba ayrılmaktadır. Her grup dakikada 1 ton torbalama yapma kapasitesine sahiptir. İzmir lojistik firmaları arasında bu denli hızlı ve koordineli çalışan firma bulmak oldukça zordur.

İzmir Uluslararası Lojistik Firması | İzmir Lojistik

Yurt dışı ticareti yapan firmalar için uluslararası lojistik firma ile çalışmak oldukça önemlidir. Çünkü taşınacak olan malların güvenli bir şekilde istenilen adrese iletilmesi gerekmektedir. Ülke içi nakliyede alınan önlemlerin dışında önlemler alınmalı ve gümrük kurallarına uyulması gerekmektedir. Tüm bunları sağlayacak Ege Bölgesi lojistik firması Egelim Lojistik A.Ş. firmasıdır.

İzmir yurtdışı lojistik firması 350 aracı ile hizmet vermektedir. Tüm proje planlaması, tedarik zinciri yönetimi, depo hizmetleri ve torbalama hizmetleri gibi hizmetleri sağlamaktadır. İzmir’den başlayan yolculuk çeşitli araç değişiklikleri yapılarak istenilen adrese teslim edilmektedir. Hava, deniz, kara ve demir yolları lojistik hizmetleri kapsamında kullanılmaktadır.

izmir lojistik

İzmir uluslararası taşıma hizmetlerini Ege bölgesi lojistik firmaları arasında en iyilerinden birisi olan Egelim Lojistik’ten almak için sitenin iletişim bölümündeki irtibat numaralarından iletişime geçebilirsiniz. Aliağa Limanı lojistik desteği ve Nemrut Limanı lojistik hizmeti kapsamında verilen detaylı hizmetlere yine sitenin ilgili bölümünden ulaşabilirsiniz. En uygun fiyatlarla uluslararası taşıma, depolama hizmeti, torbalama hizmeti ve liman hizmetleri sizleri bekliyor.

Uluslararası Lojistik Firması Avantajları

İzmir lojistik firması olarak hizmet veren Egelim Lojistik, uluslararası hizmetlerinde sorunsuz bir tedarik zinciri fırsatı sunmaktadır. Hızlı ve kesin çözümler sunan güvenilir firma sayesinde işleriniz çok kısa sürede sorunsuz şekilde yerine getirilir. Alanında uzman ve tecrübeli ekiplerle çalışan Egelim Lojistik sizlere sorunsuz bir hizmet sunmak için her zaman hazır olarak beklemektedir.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024