Banyome.com’dan Güzel Bir Banyo Tasarlamanın İpuçları

Banyome.com’dan Güzel Bir Banyo Tasarlamanın İpuçları

Banyonuzu değiştirmeye karar verdiniz ve nasıl bir banyo tasarlayacağınızı bilmiyorsunuz. Peki bu durumda ne yapmalısınız ?

İşte size güzel bir banyo tasarımı yapmanızı sağlayacak ipuçları:

Öncelikle banyonuzun rengini belirlemelisiniz. Beyaz ve açık renkler daha çok sade ve zarif  banyolarda tercih edilir. Koyu renkler ise iddialı renklerdir ve tasarımları daha zordur. Ancak doğru ürünler tercih edildiğinde koyu renklerde çok etkileyici bir banyo ortaya çıkabilir.

Banyome.com’dan Güzel Bir Banyo Tasarlamanın İpuçları

Öncelikle seramik veya boya kullanılacaksa bunların rengi tercih edilir.

Daha sonra bu renklere uygun duş sistemi , bataryalar hatta klozet renkleri tercih edilmelidir.

Açık renklerle renkli bataryalar örneğin siyah bataryalar tercih edilebilir. Bu kontrast yaratacağından güzel bir görüntü oluşturacaktır. Ancak seçilen bataryanın rengi tüm diğer bataryalarda da kullanılmalıdır.

Koyu renk fonu olan ise banyolarda açık renk ürünler kullanmak daha zordur. Koyu renklerin farklı renkteki kontrastları ile devam edilmesi önerilir. Mesela Antrasit bir fon varsa, gri, koyu gri, bazı yerlerde gene koyu ahşap rengi ve siyah ürünler kullanılabilir.

Banyome.com’dan Güzel Bir Banyo Tasarlamanın İpuçları

Banyo dolabı rengi ise bu renlere göre kombinlenebilir.

Banyoda ayna tercihi çok önemlidir. Güzel şekli olan yada renkli bir ayna konsepti çok değiştirebilir ve banyonun çok güzel gözükmesini sağlayabilir. Kısaca ışıklandırma da banyoda çok önemli bir yer tutar. Tasarımda köşeli hatlarda ürünler kullanıldıysa kare yada dikdörtgen bir ayna, yuvarlak hatlarda ürünlerde ise yuvarlak hatlarda aynalar kullanmak daha uygun olur.

Banyome Kaliteli Ürünleri İle Banyolarınızın Kalitesi Yükselecek

Bunların yanı sıra kullanacağınız ürünlerin kalitesinin de banyonuzun kalitesini yansıtacağını da belirtmek isteriz.

Güzel bir banyo tasarlamak için mimarların ve bu işte uzmanlaşmış insanların tavsiyelerini de almanızda yarar vardır. Banyome.com 25 yıllık tecrübesi ile müşterilerine bu danışmanlık hizmetini de vermekte ve müşterilerini doğru ürün ve tasarımlara yönlendirmektedir.

Banyome.com’dan Güzel Bir Banyo Tasarlamanın İpuçları

Sitemizde sizlere sunulan Grohe, Hansgrohe, Geberit, Duravit ve Kütahya Seramik gibi markaların ürünleriyle muhteşem bir banyo tasarlamak elinizde.

Yeni banyonuzu keyifli günlerde kullanmanızı dileriz.

Banyome.com

Bir yanıt yazın