Güncelleme Tarihi: 1 Ekim 2021 13:32 Kategori: Güncel

Macrocenter Ekim 2021 Katalog

Macrocenter mağazalarında Ekim ayı boyunca satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren Macrocenter Ekim 2021 Katalog kitapçıkları yayınlandı. İşte detaylar!

Macrocenter Ekim 2021 Katalog

Macrocenter Ekim 2021 katalog kitapçıkları paylaşıldı. Macrocenter mağazalarında Ekim ayı boyunca satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren kataloglar aşağıda sıralanmıştır. Bu katalogları inceleyerek aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca kataloglarda yer alan Macrocenter tarifler kısmını inceleyerek de lezzetli yemekler yapabilirsiniz.

Macrocenter Ekim 2021 Katalog Kitapçıklarında Neler Var?

Macrocenter Ekim 2021 Katalog

Macrocenter Ekim 2021 katalog kitapçıklarında yayınlanan aktüel ürünler arasında sirke çeşitleri, turşular, havyar, sos çeşitleri, noodle çeşitleri, et ve et ürünleri, çikolata çeşitler gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogu inceleyerek Japon mutfağının gözde yemekleri hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan sirke, turşu, havyar gibi ürünleri Macrocenter mağazasından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Macrocenter marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan susam yağı, Bağdat susam, soya sosu, pirinç yufkası, karides topu gibi ürünleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Macrocenter Marketlerinde Satışa Sunulacak Olan Diğer Aktüel Ürünler

Macrocenter marketlerinde satışa sunulacak olan sos çeşitleri, ananas ürünleri, çikolata ve kek çeşitleri, fıstık ezmesi gibi ürünleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere ve yemek tariflerine aşağıda sıralanan kataloglardan ulaşabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir