Manga, ilk albümlerinin 16. Yılını Türkiye’nin tek Biletli Online Etkinlik Platformu Sosyo’da kutladı

Manga, ilk albümlerinin 16. Yılını Türkiye’nin tek Biletli Online Etkinlik Platformu Sosyo’da kutladı

Eurovision 2. Si Türk alternatif rock müziğin MTV ödüllü öncü grubu maNga, ilk albümlerinin 16. Yılını Türkiye’nin tek Biletli Online Etkinlik Platformu #SOSYO’da kutladı. 

Sosyo aplikasyonu ile yeni bir dönemi başlattıklarının altını çizen grubun solisti Ferman Akgül duygularını şu sözlerle dile getirdi;
“Yeni bir dönem başlıyor. Sanatçıların kendi takipçi kitleleri ile daha özel bağlar kuracağı, her grubun kendini bir marka haline getirmek durumunda olduğu bir dönemin başındayız. Yurt dışındaki rock gruplarının zaten yıllardır yaptığı gibi artık gocunmadan kendi ürünlerimizi kendi dükkanımızda sergileyeceğimiz ve hayranlarımızın direkt desteği ile projeler üreteceğimiz bir dönem olacak. Rock gruplarının ayakta kalabilmesi için herkes hayranı olduğu grubu direkt olarak desteklemeli. Ve gruplar da buna karşılık daha fazla üretmeli, daha fazla çalışmalı. Müziği bu şekilde ayakta tutmak zorundayız.”
Grubun ilk albümünden demoların dinlendiği, eski turne görüntülerinin izlendiği ve doğum günü pastasının kesildiği özel gece maNga fanları tarafından yoğun ilgiyle karşılandı.
Göksel ve Vega grubundan Tuğrul Akyüz’ün de konuk olduğu Türkiye’deki ilk biletli online doğum günü partisi sabahın ilk saatlerine dek sürdü.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

Bügün: 18 July 2024