Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2022 01:04 Kategori: Aktüel Öneriler

MultiGift Hediye Kartı ile Çalışan Anne Babalara Destek

MultiGift Hediye Kartı ile Çalışan Anne Babalara Destek

Bir işletmenin başarısı sadece işveren ya da yöneticilerin değil; işveren, çalışan ve çalışan yöneticilerinin bir arada uyum içinde ve özveri ile çalışması ile mümkündür. Çalışan memnuniyetinin şirket başarısı ile doğru orantılı olduğu gerçeğini bilen işveren için motivasyon oldukça önemlidir. İşte bu sebeple kurumsal hediye ve ödüllendirme hem şirket için hem de çalışanlar için değerli bir yan haktır. Bu yan hak doğru şekilde kullanıldığında işletmeler de çalışanlara da kazandırır.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Çalışanlarınıza Kurumsal Hediye Kartı ile Destek Olun!

Şirket hediyesi denince akla hâlâ yılbaşlarında çalışanlara dağıtılan ajanda, takvim ve kalem, doğum günlerinde kravat ya da fular, bayramlarda çikolata geliyorsa kurumsal ödüllendirme sisteminde biraz yenilik yapmanın zamanı geldi demektir. Öncelikle herkesin zevkine hitap edecek bir gömlek, bir cüzdan ya da fiziksel herhangi bir hediye bulmanız mümkün değil.

MultiGift Hediye Kartı ile Çalışan Anne Babalara Destek

Herkes için tek tek zevkine ve ihtiyacına uygun bir hediye bulmak ise hem çok zaman alır hem de maliyetlidir. Üstelik böyle bir ödüllendirmede herkese eşit davranmak da zordur. Bu durumda işverenin hem profesyonel hem daha düşük maliyetli hem de personeli memnun edecek ödüllendirme yöntemi ihtiyacına en iyi çözüm kurumsal hediye kartı seçeneğidir.

İşletmelerin çalışanlarına, müşterilerine ve tedarikçilerine doğum günü, doğum, evlilik, yılbaşı gibi özel günlerde, bayramlarda, bireysel ya da ekip başarılarında, l ödüllendirme ya da primlerde ve daha pek çok farklı amaçla kullanabilecekleri yeni nesil ödüllendirme sisteminin adı kurumsal hediye kartıdır.

Hediye kartı ile çalışanınız dilediği ürünü tam da zevkine göre satın alır, böylece sadece kendi ihtiyaçlarını değil ailesinin ve sevdiklerinin de ihtiyaçlarını karşılayabilme fırsatı bulur. Bu şekilde sağladığınız yan hak yeri geldiğinde sadece çalışanı ödüllendirir, yeri geldiğinde çalışan anne babaya destek olur ve çocuklarının ihtiyaçlarını gidermeye katkı sağlar.

MultiGift Hediye Kartı ile Hediyeyi Alan da Veren de Avantajlı

MultiGift Hediye Kartı ile Çalışan Anne Babalara Destek

Çalışanlarınıza tek bir kart ile marketten giyime, e-ticaretten elektroniğe kadar 20.000 noktada seçme özgürlüğü sunan MultiGift, kurumsal ödüllendirmede minimum iş yükü ve maksimum avantaj için işletmenizin en iyi çözüm ortağıdır. MultiGift kurumsal hediye kartı aşağıdaki avantajları ile sadece çalışanlara değil tedarikçilere, müşterilere ve aynı zamanda işletmeye kazandırır.

  • Kadın, erkek, anne-bebek giyim, gıda, teknoloji ve daha pek çok sektörde alışveriş imkânı sunan MultiGift ile kurumsal ödüllendirmede çalışan memnuniyetini garantilersiniz.
  • Hiç kullanmayıp kenara kaldıracağı klasik bir şirket hediyesi yerine hediye kartı alan çalışan sadece kendisi değil ailesi ve sevdiği insanların da kullanabileceği şeylerle ihtiyaçlarını giderir. Sevdiklerinin istek ve ihtiyaçlarını çalıştığı şirket vasıtasıyla gideren personelin şirkete olan aidiyet duygusu gelişir. Çünkü onlar sadece çalışan değil çalışan anne babalardır ve ailesinin ihtiyaçlarını gidermek için incelik gösteren bir şirket onlar için değerlidir.
  • Çalıştığı kuruma aidiyet duygusu artan çalışan daha büyük bir özveri ve daha yüksek bir motivasyonla çalışır. Bu da işletmenizi başarıya götürecek en önemli faktörlerin başında gelir.

MultiGift Hediye Kartı ile Çalışan Anne Babalara Destek

  • Her özel gün, kutlama ve ödüllendirme için hediye bulmak, tedarikçi firma ile anlaşmak, muhasebesini tutmak, hediyelerin tedarik edilmesi, paketlenmesi ve tek tek çalışanlara verilmesini sağlamak ciddi bir iş yükü gerektirir. MultiGift ile online olarak işveren hesabınıza girerek dilediğiniz çalışana dilediğiniz kadar yükleme yaparsınız. Böylece hem operasyonel iş yükünüz azaltır hem de muhasebe işlerinizi kolaylaşır.
  • MultiGift işverene pek çok seçenek sunar. Hediye kartınız Teknosa, MediaMarkt, Morhipo, İKEA ya da CarrefourSa hediye kartı gibi sadece belli mağazalarda geçerli olan bir marka kartı olabileceği gibi anlaşmalı bütün mağazalarda ve online alışverişlerde geçen bir kart da olabilir.
  • MultiGift hediye kartı hesabına yüklediğiniz bütün bakiyelerin tamamından %39’a varan vergi avantajı sağlarsınız. Bu da personel giderlerinden kâra geçerek, paranızı başka iş olanakları için harcamanıza olanak tanır.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir