Güncelleme Tarihi: 6 Nisan 2023 16:02 Kategori: Güncel

Mutfağınızı yenileyecek 5 ipucu

Mutfak yenilemek çoğu kişi için büyük bir masraf olsa da eviniz için yapacağınız yıllarca sürebilecek bir yatırımlardan biridir. Mutfak yenilemeye başlamadan önce mutfağınızı uygun bir şekilde planlayın. Yani ailenizin ihtiyaçları ve yaşam tarzını düşünün. Bu sayede herkesin mutfaktan en iyi şekilde yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Mutfağınızı yenileyecek 5 ipucu

Günümüzde tekerlekler mutfakta hayat kurtarıcı eşyalardan biri olmuş durumda. Mutfakta hareket alanı dar olduğu için bu durum tekerlekli birçok eşya ile kolaylaştırılabilir. Hem mutfağınızı yenileyip hem de konforlu bir alan oluşturmak için birçok farklı çeşit tekerlek ile de mutfağınızı daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

1.Küçük hostes tekerlekli araba kullanın

Mutfakta çoğu zaman eşyaları nereye koyacağımızı bilemiyoruz veya depolama alanınız olmuyor. Böyle bir durumla karşılaşırsanız 3-4 katlı olan sebzelik görünümündeki hostes arabalardan kullanabilirsiniz. Tabanına takacağınız mutfak masa tekerleği ile de kolayca hareket ettirip sabitleyebilirsiniz. Hem yer ihtiyacınızı karşılar hem de konforlu bir şekilde mutfaktaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

2.Tekerlekli sandalyeler ile mutfağınıza hareket katın

Mutfakta en çok kullanılan olmazsa olmaz eşyaların arasında yer alan sandalyeler ile mutfağınıza hareket katın. Sandalyelerinizin bacaklarına takacağınız sandalye tekerlekleri ile mutfakta hem rahat edebilirsiniz hem de aradığınız konforu yakalayarak istediğiniz rahatlığı bulabilirsiniz.

3.Mutfakta bulunan ada tezgahların altına tekerlek takın

Mutfak için yapılmış en mantıklı eşyalardan biri olan mutfak adaları, kadınların hayatlarını kolaylaştırıyor. Bu eşyaları kullanırken tek sıkıntımız ise kolayca hareket ettirememek oluyor. Bu sebeple ada tezgahların altına tekerlek takarak bu işi kolaylaştırabilirsiniz.

4.Ocak, buzdolabı ve bulaşık makinesinin altına tekerlekler takın

Kadınların en çok zorlandığı şeylerden biri de ocak, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi ağır eşyaların temizliğini yapmak. Bu durumu ağır eşyaların altına tekerlek takarak kolay bir hale getirebilirsiniz. Böylelikle hem işiniz kolaylaşacak hem de aradığınız konforu yakalayacaksınız.

5.Mutfakta en çok kullanılan bebek mama sandalyesinin altına ve birçok işlevsel eşyanın altına tekerlek takın

Mutfağınızın havasını değiştirip aynı zamanda konforlu yaşamak istiyorsanız bebek sandalyesinin tabanına tekerlek takabilirsiniz. Hem bebeğinizi istediğiniz şekilde yönlendirebilir hem de mutfağınıza hareket katabilirsiniz. Mutfaktaki birçok eşyaya tekerlek takarak işinizi kolaylaştırıp konforunuzu sağlayabilirsiniz.

 

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir