Recep Güler “Hazırım” Dedi

Kuşadasıspor’un başarılı futbolcusu Recep Güler, "Yaşım 33 ama bu ligde 9-10 senedir oynuyorum. Artık bu ligin tecrübeli oyuncularından birisiyim. Performans olarak da profesyonel kariyerime devam etmeyi düşünüyorum” dedi.

Recep Güler “Hazırım” Dedi

Kuşadasıspor’un tecrübeli orta sahası Recep Güler, Lig’in 24’üncü haftasında pazar günü sahalarında oynayacakları maç öncesinde Beyaz Gündeme özel açıklamalarda bulundu.

Büyük rakiplere karşı oynanan maçlarda oyuncuların daha kolay konsantre olduğunu söyleyen Recep Güler, “Hazırlıklarımız her zamanki gibi yoğun şekilde devam ediyor. Yoğun antrenmanlarımıza devam ediyoruz. İyi hazırlanmak istiyoruz, iyi çalışıyoruz. Bu Tarz maçlar her zaman zor olur. Her maç zor ama böyle maçlar daha fazla efor sarf etmen gereken maçlar. Onlar da sezona iyi başlayan takımlardan. Aslında şu anda oyun olarak en iyi takım diyebilirim. Biz de ona göre hazırlanıyoruz. Konsantrasyonun en kolay sağlanacağı maçlardan bir tanesi. Çünkü herkes farklı şekilde konsantre oluyor. Zorlu bir maç bizi bekliyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024