Öğrenci Kredi Kartı Limiti

Öğrenci Kredi Kartı Limiti

Öğrencilik döneminde ihtiyaçları karşılayabilmek ve taksitli alışveriş yapabilmek gibi avantajlar sunan öğrenci kredi kartları, üniversite döneminde pek çok yönden kolaylık sağlıyor. Büyük markaların indirimlerinden yararlanma ve puan biriktirme gibi özellikleri olan öğrenci kredi kartı farklı bankalar tarafından çeşitli kampanyalar ile sunulabiliyor.

Türkiye İş Bankası – İşte Üniversiteli Kredi Kartı

Türkiye İş Bankası tarafından sunulan İşte Üniversiteli kredi kartı aidatlı ve aidatsız olmak üzere iki farklı şekilde sunuluyor. Aidatlı kredi kartı için ilk yıl herhangi bir ücret ödenmezken aidatsız olan kredi kartı için kullanım süresi boyunca aidat ödemesi yapılmıyor. 500 TL gibi bir limit ile açılabilen her iki kartın limiti ise öğrencilerin başvuruları doğrultusunda yükseltilebiliyor.

Yapı Kredi – Play Kart

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan öğrenci kredi kartı olan Play kart kefilli ve kefilsiz bir şekilde yapılacak olan başvurular sayesinde alınabiliyor. Kartın maksimum limiti 1300 TL olduğu gibi aidatlar ise alınmıyor. Herhangi bir işlem ücreti ödeme gereği duyulmayan bu kart ile taksitlendirme işlemleri yapılabiliyor.

Akbank – Exi26

Akbank tarafından taksitlendirme ve puan kazanma imkanı sunan Exi26 öğrencilere sunulan kredi kartlarından biri olduğu gibi kart aidatı almıyor. 1000 TL gibi bir limit imkanı sunuyor.

TEB – ÜniversiTEB Bonus Kart

Sinema ve tiyatro biletlerinde sunduğu %50 indirim hizmeti ile bilinen ÜniversiTEB, kullanıcılarından herhangi bir aidat almıyor ve hesap işlemlerini de ücretsiz bir şekilde yapma imkanı veriyor. 500 TL limit ile öğrencilere verilebiliyor.

Garanti Bankası – Bonus Genç Öğrenci Kredi Kartı

18-25 yaş arası olan bütün öğrencilere kredi kartı imkanı sunan Garanti Bankası, Bonus Genç kullanıcısı olan öğrencilerden herhangi bir aidat almıyor. Ekstre atlatma, ödeme erteleme gibi imkanlar sunan Bonus Genç 500 TL gibi bir limit ile verilebiliyor.

Vakıfbank – Like Card

Vakıfbank tarafından gençlere sunulan kredi kartlarından olan Like Card taksitlendirme ve bonus imkanı sunduğu gibi yıllık 12 TL gibi bir kart aidatı talep ediyor. 500-1000 TL gibi bir limit imkanı sunuyor.

Ziraat Bankası – Genç Bank Kart

Ziraat Bankası tarafından öğrenci kredi kartı seçenekleri içerisinde sunulan Genç Bank Kart, üniversite öğrencilerine verilebiliyor. Hesap işletim ücreti ve kart aidatı almayan bu kartın limiti ise 500 TL olarak belirlenmiş.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024