Özay Şendir Radyo Trafik’te “Özay Şendir ile İnce Ayar” adlı programına başlıyor

Özay Şendir Radyo Trafik’te “Özay Şendir ile İnce Ayar” adlı programına başlıyor

Uzun yıllardır radyo ve televizyon dünyasında haber ağırlıklı programlar yapan Özay Şendir, Radyo Trafik’te her Cuma saat 10.05’de İnce Ayar programında gündemi konukları ile birlikte değerlendirecek.

Özay Şendir’in 8 Ocak Cuma Günü yayınlanacak ilk programında Korona virüsün ciğerlere olan etkisini Göğüs Hastalıkları ve Uyku Bozuklukları Uzm. Prof Dr Hacer Kuzu Okur, İstanbul’da ve çevresinde yaşanan kuraklığı Prof. Dr. Orhan Şen ve Korona Virüs Aşı Çalışmalarındaki son durumu Bilim Kurulu üyesi Prof. Dr.Recep Öztürk değerlendirecek.

Özay Şendir ile İnce Ayar programını Trafik TV Youtube hesabından izleyebilir, Trafik Radyolarından dinleyebilirsiniz.

Radyo Trafik Marmara: İstanbul- Bursa-Kocaeli  97.6, Sakarya 104.3

Radyo Trafik Ankara: 88.4,

Radyo Trafik İzmir: 102.5

Özay Şendir Kimdir?

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu olan Özay Şendir uzun yıllar boyunca Türkiye’nin ilk haber radyosu BBC Radyo Foreks’i yönetti. Milliyet Gazetesi’nde köşe yazarlığına devam eden Şendir, Finansal Forum, Sabah ve Habertürk Gazetesi’nde köşe yazarlığı, Sabah ve Habertürk Gazetesi’nde Haber Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Şendir, Fatih Altaylı ve Mehmet Ali Birand dönemlerinde Kanal D Haber Koordinatörlüğü yaptı. Habertürk’de “Soruyorum”,  Kanal 24’de “Tıkırtı Gazetesi” programlarını yapan Şendir, “Teke Tek” ve “Başka Yerde Yok” gibi programların Genel Koordinatörlüğü’nü de üstlendi.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024