PFI

Soğuk oda kapısı dendiğinde akla gelen ilk marka olan PFI, ülkemizde Adana’da 2009 yılında ilk üretimine başlamıştır. Ortadoğu, Türkiye, Türki Cumhuriyetler ve Doğu Avrupa olmak üzere farklı bölgelerin ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik olarak faaliyet gösteren firma günden güne prestijini daha da artırmayı ve Pazar payını maksimize etmeyi hedefliyor. Teknolojik alt yapısı, fiyatlandırma politikası ve uzman karosu ile istikrarlı bir şekilde üretimine devam ediyor.

PFI

PFI hizmet alanlarından bir tanesi de hidrolik rampa olmaktadır. Endüstriyel alanların ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik Ar-Ge çalışmaları olan PFI yüksek kapasiteli rampa çeşitleri ile yükleme ve boşaltma sistemlerinin ihtiyacı olan ürünleri piyasaya sunmaktadır. Depo, hangar gibi alanlarda lojistik yapılabilmesi için bu alanlar ile araç yüksekliğinin dengelenmesi gerekiyor. Sıradan rampaların aksine hidrolik olması sebebi ile yükseltiyi otomatik olarak ayarlayan bu rampalar aynı zamanda forklift gibi araçların yükleme aracı içine girmesine de imkân tanıyor. Pratik ve hızlı bir yükleme ve boşaltma imkânı sunan bu rampalar günümüzde lojistik sektörünün ve endüstriyel firmaların eli ayağı olmaktadır.

PFI tarafından hizmet verilen alanlardan bir tanesi de seksiyonel kapı olmaktadır. Endüstri sektöründe giriş ve çıkışlarda en önemli detaylardan bir tanesi kapıdır. Bu kapılar sadece iki duvar arasındaki boşluğun kapanması değil, giriş ve çıkışların kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlar. Güvenlik sunan bu kapı çeşitleri yukarı yönlü açılması sebebi ile yer kaybının da önüne geçer. Camlı olabilen bu kapılar iç ortama toz girmesini önlediği gibi ortamdan maksimum verim elde edilmesine yardımcı olur. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte uzaktan kontrol edilebilen seksiyonel kapı ürünleri de piyasaya sürülmüştür.

Sektörün öncüsü olan PFI soğuk oda kapısı ürünleri ile ün salmış bir firmadır. Gıda, ilaç gibi hassas olan maddelerin muhafaza edilmesi ve bozulmaması için soğuk depolar tasarlanmaktadır. Bu depolarda hem hijyeni sağlamak hem de ortam ısısının muhafaza edilmesi amacı ile bu kapılar kullanılmaktadır. Yana ya da öne açılma özelliği gösteren bu kapılar PFI tarafından özel projeler dâhilinde de hazırlanabilmektedir.

Sizler de bu yeni nesil ürünlere PFI güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın