Güncelleme Tarihi: 16 Kasım 2022 00:34 Kategori: Güncel

Prefabrik Ev Fiyatları Uygun Fiyatları İle Herkesi Ev Sahibi Yapıyor

Ev ve kira fiyatlarının %100 oranında artış göstermesi nedeni ile büyükşehirlerde yaşam her geçen gün daha pahalıya mal olmaya başladı. Artan bu fiyatlar yeni yapı sektörlerinin ortaya çıkmasına ön ayak oldu.

Prefabrik Ev Fiyatları Uygun Fiyatları İle Herkesi Ev Sahibi Yapıyor

Prefabrik sektörünün varlığı her ne kadar eski dönemlere dayansa da 2020 yılı itibariyle Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasında kullanılmaya başlandı. 2020 yılından bugüne dek satış rekorları kırmaya devam eden prefabrik sektöründe en çok rağbet gören yapılar arasında konutlar ilk sırada yerini alıyor. Büyükşehirlerde yaşamaktan sıkılıp farklı bir alanda hayatınızı şekillendirmek, prefabrik konutların güvencesi ile artık daha da kolay. Prefabrik konutlar avantajlı fiyat politikası ile klasik yapılardan %50 oranında daha uygun fiyatlıdır. Sahip olduğu bu uygun fiyatlar ve sunmuş olduğu avantajlar sayesinde herkese hitap eden prefabrik konutlar modern detayları ile kurulum yapılan alanlara ayrı bir hava katıyor.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Prefabrik evlerin iç dizaynı sizlerin zevkine göre özenle döşeniyor. Üretim aşamasında da sizlerin fikirlerine hitap edilerek üretimler yapılır. Üretim aşamasında evinize ekletmek istediğiniz balkon, teras ve özel alanlar var ise ekletebilir ve bu işlemler için ekstra bir ücret ödemezsiniz.

Prefabrik ev modelleri arsanızın değerlenmesine de katkı sağlar. Atıl kalan arsalarınızı ne şekilde değerlendireceğinizi düşünüyorsanız prefabrik ev inşa ederek arsanızın değerini artırabilirsiniz. Prefabrik ev modellerini yaptırmadan önce arsanızın bulunduğu alana imar izni alınması gerekir. İmar izin işlemleri talep edilen belgeler teslim edildikten sonra yaklaşık bir hafta içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak dönüş yapılır. Uygun görülen noktalar için evinizin inşa süreçlerini başlatabilirsiniz. Prefabrik ev fiyatları her aileye uygun yapısı sayesinde ev sahibi olmak isteyenlere umut ışığı oluyor.

Prefabrik Ev Modellerinin Yapım Süreçleri Nelerdir?

Prefabrik ev modellerinin yapım süreçlerinde ilk olarak proje aşaması mevcuttur. Proje aşamasında talep ettiğiniz ev modellerinin özel programlarda çizimleri tamamlanır. Çizim aşamasında özel olarak talep ettiğiniz alanlar var ise bu alanların eklemesi yapılarak evinizin taslak hali oluşturulur. Proje, kalite kontrol ekibinin de onayından geçerek üretim aşamasına başlanır. Üretim süreçlerinin tamamı özel üretim tesislerinde hazırlanır. Projede yer alan detaylara göre kesim işlemleri yapılarak evinizin tamamı hazırlanır. Kesim işlemleri tamamlanan prefabrik evinizin parçaları teslimat için yola çıkar. Alanında uzman ekipler aracılığı ile teslim edilen evinizin kurulum işlemlerine başlanır. Düz bir zemin üzerine inşa edilen prefabrik evlerin kurulumları kısa sürede tamamlanır.

Prefabrik evlerin iç dizaynı da tamamen sizlerin isteğine göre hazırlanır. Yer ve zemin döşemesi seçimleriniz, tercih ettiğiniz boya rengi, elektrik ve su tesisatları gibi tüm işlemler tamamlanır ve kullanıma hazır olarak sizlere sunulur. 1.kalite malzemeleri içeren prefabrik evler, yıllarca kullanıma uygun ergonomik tasarımları ile kullanıcılarla buluşuyor. Sizler de kendinize ait ev modeli seçimlerini prefabrik sektörü ile yaparak kusursuz bir eve sahip olabilirsiniz.

Konteyner Yapıları Her Sektöre Hitap Ediyor

Konteyner yapılar birçok sektöre hitap eden yapısı ile kullanıcılara sunuluyor. İster kendinize ait modern bir ofis yaratabilir, ister güvenlik kulübesi oluşturabilir, isterseniz de kendinize ait bir işyeri yaptırabilirsiniz. Konteyner yapılar ısı yalıtım seçenekleri ile yaz kış kullanım avantajı sağlar. Aynı zamanda bir yerden farklı bir noktaya taşınan konteyner yapılar demontaj özelliği ile dikkatleri üzerine çekiyor. Yapınızı farklı bir alana taşımak için yeni bir yapı oluşturmanıza gerek kalmaz. Konteyner yapılar yeniden kurulum özelliği sayesinde sizlere fırsat sunar.

Konteyner Yapılar Bütçeniz İle Entegre Ediliyor

Talep etmiş olduğunuz konteyner yapılar için ek bütçe ayırmanıza gerek yoktur. Bütçeniz ile entegreli konteyner yapı modelleri ile mevcut bütçenizi aşmadan kendinize ait bir yapı oluşturabilirsiniz. Yapının büyüklüğüne göre belirlenen konteyner yapı fiyatları için satış ofislerini ziyaret ederek konteyner yapıları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Konteyner yapılar, yangın ve UV ışınlarına karşın korunaklıdır. Kullanıma bağlı olarak ilk günkü kalitesini koruyarak herhangi bir bakım onarım gerektirmeyerek bütçenize ekstra katkı sağlar. Uygun fiyatları, kaliteli yapıları ve modern görünümleri ile her bölgeye hitap eden konteyner yapılar her isteğe uyarlanabilmesi için kurum ve kuruluşların tercih ettiği bir yapı modelidir. Sizler de bu yapılardan yararlanmak isterseniz konteyner ofislerinden siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir