Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2022 17:07 Kategori: Ekonomi

Sanal Pos Nedir PayFix Sanal Pos Hizmeti

Sanal Pos Nedir PayFix Sanal Pos Hizmeti

Fiziksel pos cihazlarının bir alternatifi olan sanal pos müşteri kredi kartına fiziksel olarak erişimi olmayan online ve mobil ya da çağrı merkezi vb. kanallarda bunun yanı sıra fiziksel pos bulundurmanın zor olduğu saha satış ve teslimat ekipleri gibi hizmet mekanlarında müşteri banka kartı ya da kredi kartı bilgilerini güvenli şekilde algılayarak bankaya online bir teknik entegrasyon üzerinden ödeme ve kart bilgilerini iletme ve işlemin sonucunu aynı yolla alma imkanı sağlayan bir alt yapı olarak öne çıkmaktadır.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Sanal Pos Nedir?

Sunulan bu hizmet aracılığı ile gerçekleştirilen tahsilat sektör ve ürün ile müşteri, hizmet kanalı gibi faktörlere bağlı olarak sadece kart numarası ve son kullanma tarihi ve kart numarası ve son kullanma tarihine ek CVC bilgisi ile bunun yanında işlemin onaylanması için banka kanalından kart sahibinin kayıtlı cep telefonuna gönderilmesi ile tek seferlik bir doğrulama kodu ile gerçekleştirilen aracı alt yapı sanal pos tanımlanmaktadır.

Sanal Pos Nedir PayFix Sanal Pos Hizmeti

Payfix Nedir? Ne Tür Hizmetleri Var?

Payfix yeni nesil ödemeleri arasında oldukça başarılı olan bir elektronik ödeme sistemi olarak öne çıkmaktadır. Dijital cüzdan uygulaması sayesinde karta ihtiyaç duyulmadan istenilen zaman ve yerde ödeme yapılması yanı sıra para çekme, online fatura öde ve alışveriş yapma gibi tüm işlemeler payfix aracılığı ile kolay ve hızlı şekilde yapılmaktadır.

Tek tıkla parayı yönetme imkanı sunan payfix internetin mevcut olduğu her yerde tüm işlemeleri mümkün kılmaktadır. Ayrıca payfix sistemine kayıtlı kartlar ile cüzdana para yükleme, para çekme işlemleri kolay şekilde halledilmektedir.

Finansal yenilikleri takip ederek her geçen gün hem sistemini güçlendirmekte hem de üye sayısını artırarak başarılı şekilde yoluna devam etmektedir. Ayrıca tüm yasalara uygun şekilde hareket eden bir sistem olan Payfix tüm yasal düzenlemeleri bünyesinde barındıran ve güvenilir hizmetler sunan elektronik ödeme sistemi olması özelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir sistem olarak öne çıkmaktadır.

Sanal Pos Nedir PayFix Sanal Pos Hizmeti

Sanal Pos Hakkında Detaylı Bilgi

Müşteri potansiyelinin arttırma da oldukça fazla rol üstlenen payfix sanal pos kişinin web sitesi üzerinden potansiyel müşterileri rahatlıkla ulaşma imkanı sunmaktadır. Ayrıca Müşterilerin PayFix ile yapacağı POS anlaşması sayesinde kolaylıkla web sitesi üzerinden alışveriş yapma imkanı da mevcut hale gelmektedir.

Başvurmak için düşük komisyonlu sanal pos başvurusu için tıklayın.

Avantajları Neler?

Pos hizmetleri sayesinde binlerce müşteriye web sitesi üzerinden ulaşma imkanı sunulmaktadır. Daha geniş pazarlara hizmet sunma fırsatı yakalayarak müşteri sadakati sağlamada ve satışları arttırma da fayda sağlayan bir sistem olarak öne çıkmaktadır.

Sanal Pos Nedir PayFix Sanal Pos Hizmeti

Ayrıca ürünleri aracı kullanmadan doğrudan tüketiciye ulaştırma fırsatını yakalayabilme ve geleneksel POS satış süreçlerinde çok daha kısa sürede müşterilerin alışveriş yapmalarını sağlayan ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlayarak başarı elde etme de ve işletmelerin kaliteli, başarılı ve güvenilir şekilde büyümeleri ve hizmet standartlarını ve hizmet alanlarını arttırmada oldukça fazla önem teşkil etmektedir.

Daha fazlası için https://www.payfix.com.trAdresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir