Serdar Coşgun’dan “Yola Revan”

Serdar Coşgun’dan “Yola Revan”

Serdar Coşgun, kalplere dokunan etkileyici şarkılarına bir yenisini daha ekledi

Serdar Coşgun, kalplere dokunan etkileyici şarkılarına bir yenisini daha ekledi. Kadir Doğulu’nun prodüktörlüğünü üstlendiği, sözü ve müziği kendisine ait olan şarkısı “Yola Revan” tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Müziğin zamansız olduğunu ve her müzisyenin de birer aşk elçisi olduğunu dile getiren Serdar Coşgun’un yeni teklisi “Yola Revan”ın klibi Uygur Akkaya yönetmenliğinde çekildi.

Bugüne kadar unutulmaz eserlere getirdiği yeni yorumlarla büyük beğeni toplayan Serdar Coşgun, şarkıyla ilgili duygu ve düşüncelerini “Kâinatın oluşumundan bu yana her şey her an diri tutulmakta ve her an gelişmektedir. Bu yolculuk içimde ruhu şad olsun Aşık Veysel’in dediği gibi uzun ince bir yol. Ve bizler de yola revan…” sözleri ile ifade ediyor.

Türk müziğinin eşsiz tınısını sesiyle bütünleştiren Serdar Coşgun’un yeni teklisi Yola Revan tüm dijital platformlarda!

Serdar Coşgun Kimdir?

9 Eylül 1980 Çorum doğumlu olan Serdar Coşgun, Türk Alman M. Y. O. Endüstriyel Elektronik teknikerliği bölümü mezunudur. Küçük yaşlardan itibaren müziğe olan ilgisi ve sevgisini hiç kaybetmeyen Coşgun, kullandığı bağlama, cura, kanun ve ney gibi enstrümanlar ile müziğini icra etmektedir. Serdar Çoşgun’un söz ve beste çalışmaları da bulunmaktadır.

Kaynak: Zirve Haber Ajansı [ZHA]

Bir yanıt yazın

Bügün: 18 July 2024