Şok 13 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 13 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı. İşte detaylar!

Şok 13 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinde Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren Şok 13 Ekim 2021 katalogları yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek ürünlerin özelliklerini öğrenebilir ve satın almak istediğiniz bir ürün olup olmadığını anlayabilirsiniz. Bu şekilde Çarşamba günü mağazalara giderek aktüel ürünler tükenmeden satın almak istediğiniz aktüel ürünleri satın alabilirsiniz. Çünkü aktüel ürünler sınırlı sayılarda marketlere dağıtılacağından tükenme olasılıkları oldukça yüksektir.

Şok 13 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 13 Ekim 2021 Çarşamba aktüel ürünleri arasında çeşitli atıştırmalıklar, temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, hırdavat malzemeleri, koltuk, masa, kitaplık, mutfak araç gereçleri ve oyuncak çeşitleri yer almaktadır.

Şok 13 Ekim 2021

Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan 3 kişilik koltuk takımını, kitaplık çeşidini, eko çalışma masasını, vestiyer ve hırdavat malzemelerini aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan tencere ve tava çeşitlerini, baskılı bardak çeşitlerini, tabak çeşitlerini, çok amaçlı kutuları, terlik çeşitlerini ve birçok farklı oyuncağı aktüel ürün olarak Şok marketlerinden satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda görselleri, özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler yer alan atıştırmalıkları, saç boyası çeşitlerini, duş jelini, temizlik malzemelerini, yıkanabilir maskeyi ve fırça hediyeli diş macununu aktüel ürün olarak Şok marketlerden satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 July 2024