Şok 23 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 23 Nisan 2021 aktüel ürünlerinin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. Katalogları inceleyerek bu hafta Cuma günü Şok marketlerden hangi ürünleri uygun fiyatlarıyla alabileceğinizi görebilirsiniz.

Şok 23 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 23 Nisan 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçıkları yayınlandı. “Aman Kaçırma” kampanyasıyla satışa sunulacak olan aktüel ürünler her hafta olduğu gibi bu haftada kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerdir. Bu ürünlerin ayrıntılı özelliklerine ve satış fiyatlarını öğrenmek için katalogları ve yazımızı inceleyebilirsiniz.

Şok 23 Nisan 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 23 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünler arasında çeşitli araçlar için özel olarak hazırlanmış ürünler yer almaktadır. Aktüel ürünler arasında araba eşyaları ve araç/gereçleri yer almaktadır.

Şok Mağazalarında Satışa Sunulacak Olan Araba Araç Gereçleri

The Power Of HUGEL makarasına ait olan 12 V 60 Ah, tam kapalı aküyü Şok mağazalarından 349 TL’den, 12 V 72 Ah tam kapalı ve bakımsız aküyü ise Şok marketlerinden 449 TL’ye satın alabilirsiniz. Ayrıca Şok’tan akü takviye kablosunu da aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Trafik seti, oto boyun yastığı, bagaj organizer, koltuk arkası organizer, oto minder, oto paspas, araç bilgi kartlığı, oto cam sileceği, ön cam metalize güneşlik gibi birçok araba eşyasını aktüel ürün olarak satın alabilirisiniz. Ayrıca Aprilla markasına ait olan yıkanabilir filtreli, araç çakmak girişli, güç kablosu uzunluğu 3 m olan Araç İçi Süpürgeyi Şok marketlerden 54,90 TL’den satın alabilirsiniz.

Şok Marketlerden Araç yol Kayıt & Park Kamerasını 199 TL’den satın alabilirsiniz. Bu kamera Full HD 1080 P ön kamera, 720 P geri görüş kamerası, 120 derecelik geniş açılı lens gibi birçok özelliğe sahiptir. Şok mağazalarından kompresör, metal sibop kapağını da aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Şok marketlerden 2021 yılında üretilen, ücretsiz kargo ile teslim edilecek olan GooDYeaR Eagle Sport 205/55R16 Oto Lastik aktüel ürün olarak 425 TL’den satışa sunulacaktır. Bu lastiklerin ayrıntılı özelliklerini öğrenmek istiyorsanız yukarıdaki kataloğu inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024