Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2022 14:55 Kategori: Güncel, Katalog

Şok 23 Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

Şok 23 Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

Şok alışveriş mağazalarında Çarşamba gününden itibaren satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı Şok 23 Şubat 2022 katalogları yayınlandı. Aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere makalemizdeki güncel bilgileri inceleyerek ya da makalemizde paylaşılan katalogları inceleyerek öğrenebilirsiniz. Şok mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin hepsini Şok şubelerinin tamamından temin edebilirsiniz. Ancak aktüel ürünler sınırlı miktarlarda da ve kısa süre içerisinde tükenebilir. Bu nedenle aktüel ürünler tükenmeden satın almak için elinizi çabuk tutmalısınız.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Şok 23 Şubat 2022 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 23 Şubat 2022 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında elektronik cihazlar, mutfak araç gereçleri, koltuk takımı, tv ünitesi, çeşitli kıyafetler ve oyuncaklar yer almaktadır.

Şok 23 Şubat 2022 Aktüel Ürünleri

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz kulaklık çeşitleri, termosifon, telefon, tablet, mikrodalga, dikiş makinesi, şarjlı süpürge, robot süpürge çeşitleri hakkındaki bilgilere yukarıda yer alan katalogdan ulaşabilirsiniz.

Şok 23 Şubat 2022

Yukarıdaki Şok kataloğu içerisinde yer alan fırın, aspiratör, balık tavası, tava, tencere, sahan, karnıyarık, yer sofrası, saklama kabı gibi çeşitli mutfak araç gereçlerini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan koltuk takımını, tv ünitesini, kemer, eşofman, gömlek, Sweatshirt, ayakkabı, bere ve eldivenleri, oyuncak çeşitlerini Şok mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir