Şok 9 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 9 Ekim 2021 Cumartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. İşte ayrıntılar!

Şok 9 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin, özellikleri, satış fiyatları ve taksit seçenekleri hakkında bilgi veren Şok 9 Ekim 2021 katalogları yayınlandı. Şok marketlerde satışa sunulacak olan aktüel ürünler “Acayip Fırsatlar” kampanyası dâhilinde uygun fiyatlarıyla sizleri beklemektedir. Sınırlı miktarlarda Şok marketlerine dağıtılacak bu aktüel ürünlerden herhangi birini satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Şok 9 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 9 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arsında çeşitli kıyafetler, ayakkabılar, mutfak araç gereçleri, elektronik cihazlar, oyuncaklar ve ev eşyaları yer almaktadır.

Şok 9 Ekim 2021

Şok marketlerinden satın alabileceğiniz çalışma masası, kayzer 2’li kanepe, kitaplık, tv ünitesi, orta sehpa, koşu bandı, çamaşır ve bulaşık makinesi hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogda yer alan kaş ve bıyık epilasyon cihazını, saç düzleştiricisini, traş makinesini, çok amaçlı düzenleyiciler, banyo seti ve oyuncak çeşitlerini Şok marketlerinden aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan araç yol kayıt ve park kamerası, kulaklık çeşitleri, şarj kablosu, termos çeşitleri hakkında bilgi veren katalog yukarıda yer almaktadır.

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan tencere, tava, kek kalıbı, kavanoz, demlik gibi mutfak araç gereçleri hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır. Bu katalogu inceleyerek mutfak araç gereçlerinin fiyatları ve özellikleri hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan salıncak, sandalye ve masa takımı, kıyafet çeşitleri, ayakkabı çeşitleri ve avize çeşitleri hakkında bilgi veren katalog yukarıda yayınlanmaktadır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024