Bim 12 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 12 Ekim 2021 Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı. İşte detaylar!

Bim 12 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim her hafta olduğu gibi bu haftada Salı günü bazı ürünlerini aktüel ürün olarak satmaya başlayacak. Bu aktüel ürünlerin neler olduğunu, aktüel ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını gösteren Bim 12 Ekim 2021 katalogları paylaşıldı. Bu katalogları inceleyerek hangi ürünleri aktüel ürün olarak hangi özellikleriyle satın alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bim marketlerini sınırlı sayıda dağıtılacak olan bu aktüel ürünlerden herhangi birini satın almak istiyorsanız 12 Ekim Salı günü herhangi bir Bim mağazasını ziyaret edebilirsiniz.

Bim 12 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 12 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında acı, tatlı, ekşi ve tuzlu atıştırmalıklar, iç çamaşırları, diş fırçası ve diş macunu, çorap çeşitleri ve ampul çeşitleri yer almaktadır.

Bim 12 Ekim 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan acı, tatlı ekşi ve tuzlu atıştırmalıkları Salı günü Bim mağazalarından uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Acı atıştırmalıklar arasında mısır ve pirinç patlağı, patates cips, bitter çikolata, yer fıstığı yer almaktadır. Tuzlu atıştırmalıklar arasında ise kurabiye, bitter çikolata, patates cips, kuruyemiş çeşitleri vardır. Ekşi atıştırmalıklar arasında patates cips, ekşi elma suyu, ekşi sakız, meyve bar, maden suyu yer almaktadır. Tatlı atıştırmalıklar arasında ise yumuşak şeker, dolgulu çikolata, sandviç bisküvi, gazoz gibi ürünler yer almaktadır.

Bim marketlerinden yukarıdaki kataloglarda yer alan bebek takımlarını, külot ve atlet çeşitlerini, çorap çeşitlerini, şortlu büstiyer takımı, diş fırçası ve diş macununu aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024