Şok 6 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinden Çarşamba günü satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi veren Şok 6 Ekim 2021 katalogları yayınlandı. İşte ayrıntılar!

Şok 6 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 6 Ekim 2021 Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren kataloglar paylaşıldı. Katalogları inceleyerek evinizin ihtiyaçlarını Şok Marketlerinden satın alabilirsiniz. Sınırlı sayılarda Şok marketlerine dağıtılacak olan aktüel ürünlerden herhangi birini satın almak istiyorsanız 12 Ekim 2021 tarihine kadar zamanınız olduğunu unutmayınız. Ayrıca aktüel ürünler sınırlı sayılarda olduğu için satın almak istediğiniz herhangi bir ürün varsa elinizi çabuk tutmalısınız.

Şok 6 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 6 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında çeşitli gıda ürünleri, temizlik ürünleri, yorgan, battaniye, yastık ve çeşitli oyuncaklar yer almaktadır.

Şok 6 Ekim 2021

Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan ve sadece Şok marketlerinden satın alabileceğiniz Mis markasına ait peynir çeşitleri ve Lio markasına ait olan zeytin çeşitlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca Persin, Ariel, Tursil, Perwoll gibi temizlik ürünlerini de satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan pamuklu tek kişilik battaniye, çift kişilik battaniye, Bambu Nano Yorgan çift kişilik, bambu nano yastık, bebek yastığı ve yorganını, ayrıca birçok farklı bebek ürünü aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan çocuk oyuncaklarını satın alarak, çocuklarınızı sevindirebilir, çocuklarınızın keyifli zaman geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın