DOLAR 23,3559 0.22%
EURO 25,4641 1.51%
ALTIN 1.473,181,55
BITCOIN 6180050,61%
İstanbul
21°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü

Şok Aktüel

Şok Aktüel Kataloğu‘nu
Herkesten Önce Öğrenin!.

Bizi sosyal medya kanallarından takip ederek en kısa sürede yayınlanan kataloglardan haberdar olabilirsiniz. Bu kataloglar fırsatlarla dolu binlerce ürünün habercisi olarak belli olduğu anda yayınlanmaktadır. Sadece Şok market değil diğer bir çok fırsatı da sosyal medya hesaplarımızdan ve sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Aktüel

İlginizi çekeceğini düşündüğümüz ürünlerin analizleri ve yorumlamaları sizin daha sağlıklı ürünleri tercih etmeniz ve doğru alışveriş yapmanız için özenle yapılmaktadır. Şok Aktüel sayfasında bulabileceğini kataloglar güncel ve yayınlanmış olan satışı bekleyen yada geçen haftalarda yayınlanan ürünlerin katalogları dır. Bu kataloglar arasından yenileri görebileceğiniz gibi kaçırdığınız indirimleri de takip edebilir sonraki haftalarda bir sonraki Şok Aktüel bu hafta gelecekler arasında olmasını bekleyebilirsiniz!.

ŞOK AKTÜEL GÜNCEL İNDİRİM
KATALOGLARINI TAKİP EDİN!.

1995 yılında Migros tarafından kurulan Şok Marketler, gelir düzeyi daha düşük olan müşterilere yönelik olarak açılmıştı. Ucuzluk marketi olarak da isimlendirilen bu tarz marketler müşterilerin ihtiyacına yönelik ürünleri standart market fiyatlarında değil toptan satın alım fiyatlarında sundu. Nitekim aradan geçen 24 yılın ardından Şok Marketler 5000’den fazla marketiyle Türkiye’nin en büyük perakende mağazalarından biri oldu.

Şok Aktüel Broşürü diğer pek çok markette olduğu gibi indirimli fiyatlardan ürünler sunmaktadır. Bu indirimli ürünlerden erken haberdar olmak istiyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret etmeniz ve takip etmeniz gerekiyor. Sitemiz üzerinde Şok, A101 ve Bim marketlerine ait onlarca indirim haberlerini görebilirsiniz. Neredeyse her gün paylaştığımız market kampanyaları ile sizlerin cebini düşünüyoruz ve daha fazla tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Şok Aktüel Kataloğu bu konuda çalışmalarına devam etmekte ve size en uygun ürünü sofralarınıza kadar ulaşmasına aracılık etmektedir.

Şok Aktüel‘de diğer marketler de olduğu gibi Haftanın Fırsatları ve Haftanı Yıldızları gibi çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalar aracılığıyla marketlerin en indirimli fiyatlarında ulaşabiliyorsunuz. Ancak marketlerin en uygun fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilen sizin gibi pek çok insan var. Bu nedenle biz en erken sizin görmeniz için indirimli aktüel ürünlerini Aktüel olarak marketlerin indirim haberlerini ve yeni gelen ürünlerini anında sayfamızda paylaşıyoruz. Bu sayede çok rahat ve hızlı bir şekilde hangi markette indirim olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz.

Şok Aktüel Ürünler, diğer marketlerin indirimlerine nazaran çok daha fazla indirim imkanı sunulabilmektedir. Genelde kar marjı diğer marketlere nazaran çok daha fazla olduğu için daha fazla indirim yapabiliyor. Aktüel, bir çok katalog ve Şok marketlerin yüzde 5’ten yüzde 50’ye kadar yapmış olduğu indirimlerin ve buna tabi ürünlerin tamamını paylaşmakta ve analiz etmektedir..

İçindekiler