Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2022 17:40 Kategori: Güncel, Katalog

Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın!

Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın!

Tarım kredi kooperatif market 16 Ekim indirimleri açıklandı. 16 – 31 Ekim tarihleri arasında satışa sunulacak temel ihtiyaç gıdalarında büyük indirimler sizleri bekliyor. Çocuk bezleri, temizlik ürünleri, kağıt havlular, çay saati ürünleri, gazlı ve gazsız içecekler ve daha onlarca üründe tatmin edici indirimler Tarım kredi kooperatifi marketlerinde sizleri bekliyor.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Türkiye’nin en uygun zincir marketlerinden biri olmayı hedefleyen ve Türkiye’nin marketi olan Tarım kredi kooperatifi marketleri Türkiye’nin her ilinde yükselişini sürdürüyor. Her hafta farklı ürünlerde fırsat indirimleri sağlanıyor. Bu indirim fırsatlarını kaçırmamak için sitemizi takip etmeyi unutmayın. Sizler için aktüel ürünler kataloğunu bir çatı altında topluyoruz.

Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim 2022 Kataloğu

Tarım kredi kooperatif marketlerinde bu 16 Ekim -31 Ekim tarihleri arasında Çorum Belediyesi sancak kavurma 1 kg fiyatı 195,90 TL fiyatla alıcı bulacak. Tavuk ve sucuk fiyatlarında da indirimler sağlanacak. Tarım kredi kooperatifi 16 Ekim 2022 kataloğu ürünlerine aşağıdaki kataloglardan ulaşabilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın!

16-31 Ekim tarihleri arasında geçerli olan sucuk ve tavuk fiyatları tüm Tarım kredi kooperatifi marketlerinde uygulanmaktadır. Sınırlı stoklarla satılan ürünleri kaçırmamak için acele edin.

Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın!

Sleepy çocuk bezlerinde fiyatlar düşürüldü. 79,95 TL fiyatla satılacak olan çocuk bezleri farklı boyutlara sahiptir. Ayrıca temizlik ürünlerinde de fırsat indirimleri 31 Ekim’e kadar devam edecek.

Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın!

Tarım kredi kooperatif market 16 Ekim 2022 kataloğu kağıt havlularda da indirim olduğunun bilgisini veriyor.

Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimTarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! lerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın!

6’lı maden suları ve bisküvi gibi çay saati ürünlerinde kaçırılmayacak indirimler sizleri bekliyor.

Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın! Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın!

Tarım Kredi Kooperatif Market 16 Ekim Aktüel Ürünler İndirimlerini Kaçırmayın!

Tarım kredi kooperatifi 10 Ekim 2022 kataloğu için linke tıklayabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir