Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu Fırsat Ürünleri Açıklandı

Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu Fırsat Ürünleri Açıklandı

Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu yayınlandı. Katalogda birbirinden farklı onlarca üründe fırsat indirimleri bulunuyor. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm Tarım Kredi Marketlerinde geçerli olan ürünlere hem Tarım Kredi  Market şubelerinden hem de online alışveriş kolaylığı ile ulaşabilirsiniz.

Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu

Tarım Kredi Kooperatifi Marketleri haftalık ve aylık olarak onlarca üründe indirim fırsatı sunuyor. Temel ihtiyaç gıdaları başta olmak üzere eviniz ve mutfağınız için gerekli olan tüm ürünlere evinize en yakın Tarım Kredi Kooperatifi marketlerinden ulaşabilirsiniz. Seçili ürünlerde %25’e varan indirim fırsatlarını kaçırmamak için acele edin.

Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022

2-16 Eylül Tarım Kredi Kooperatifi indirimli aktüel ürünlerine makalemizden ulaşabilirsiniz. Alışveriş listenizi yazımızda bulunan kataloğa göre hazırlayabilir ve indirimli ürünleri kaçırmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Tarım Kredi Marketinin yeni ürünü olan krokan çeşitleri 4,20 TL’den başlayan fiyatlarla beğeninize sunuluyor. Fındıklı, antep fıstıklı, yer fıstıklı ve fındıklı susamlı krokanları mutlaka denemelisiniz. Bir diğer yeni ürün olan mini meyveli bar ise 5,95 TL fiyatı ile sizleri bekliyor. Diyet yapanlar için yeterli kaloriyi sağlayan ve bu haftanın fırsat ürünü olan mısır ve buğday gevreğinin fiyatı 29,50 TL. Diğer fırsat ürünlerinden çifte kavrulmuş fındık, çiğ karışık kuruyemiş ve meyve su fiyatları hakkında detaylı bilgi ve fiyatlar katalogda yer almaktadır.

Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu

Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu %25 indirimli fırsat ürünlerini sizlere sunuyor. Pilav, kuru fasulye gibi hazır ürünlerde %25 indirim fırsatını kaçırmayın. Ayrıca Tarım Kredi Market ketçap ve mayonez fiyatlarında da %25 indirim bulunuyor. Bunların dışında pizza çeşitleri 39,90 TL, Dana kangal sucuk 27,90, Tarsüt Tost Peyniri 74,90 TL fiyatla satılıyor. Torku süt çeşitleri ise indirimli fiyatı olan 23,50 TL’den satışa sunuluyor.

Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu

02- 18 Eylül tarihleri arasında geçerli olan fiyatlarla abur cubur ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eti puf, süt burger, pop kek, canga ve çubuk kraker gibi ürünlerde fırsat indirimleri sizleri bekliyor. Troku marka bisküviler 9,95 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor. Onlarca çikolata çeşidi de yine Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu ile fırsat indirimlerine sahip. Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 1 Eylül 2022 Aktüel Kataloğuna  da göz atarak alışveriş listenizi genişletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024