Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2022 16:32 Kategori: Güncel, Katalog

Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu

Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu

Tarım Kredi Market aktüel haftanın indirimlerinin hangi ürünlerde olacağı belli oldu. Türkiye’nin tarım marketi olarak bilinen Tarım Kredi Market’te her hafta temel ihtiyaç gıdalarında fırsat indirimleri sağlanıyor. Bu indirimleri kaçırmamak için özel indirimleri yayınlayan sitemizi güncel olarak takip etmelisiniz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Tarım Kredi Kooperatifi katalog ürünleri farklı günlerde farklı indirimlerle yayınlanmaktadır. Özellikle Tarım Kredi Market şeker fiyatı, Tarım Kredi Market sıvı yağ fiyatı sürpriz indirimlerle halka satışı sağlanmaktadır. Biz de sizler için bu indirimleri tek bir çatı altında topluyoruz. Sizler aktuel.net sitemizi takip ederek bu fırsatlardan ilk önce haberdar olan kişilerden olabilirsiniz.

Tarım Kredi Market Aktüel Kataloğu

Tarım Kredi Market haftanın fırsatlarında ilk ürünümüz farklı çeşitlere sahip meyve sularıdır. %100 meyve suyu içeren 1 LT meyve suları 4040 TL fiyatla bu hafta satılmaktadır. Ülker Cocostar hindistan cevizli çikolata ise 5’li paket şeklinde 10,50 TL fiyata sahiptir. Mini meyveli bar çeşitleri 5,95 TL. Mısır ve buğday gevreği çeşitleri 29,50 TL. Yer fıstıklı, antep fıstıklı, fındıklı krokan çeşitleri ise 4 TL’den başlayan fiyatlarla Tarım Kredi Market kataloğunun bu hafta fırsatları arasında yer alıyor.

Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu

Tarım Kredi Market aktüel kataloğunda bu hafta Özlem dana macar salamı 7,25 TL ve dana kangal sucuk 27,90 TL.  Pek Food pizza çeşitleri ise 39,90 TL indirimli fiyatı ile satılıyor. Tarım Kredi Marketlerinde satılan Torku süt çeşitleri 23,50 TL fiyata sahip. Tarım Kredi Market kataloğunda yer alan Yayla bakliyat ürünleri ve Burcu ketçap ürünleri ise %25 indirim ile haftanın yıldızları arasında yer alıyor.

Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli OlduTarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu

Tarım Kredi Market Kataloğunda İndirimli Temel İhtiyaç Ürünleri

Temel ihtiyaç ürünlerinde indirim rüzgarı devam eden Tarım Kredi Marketlerinde bu hafta indirimli olarak satılacak olan ürünler belli oldu. Kavunun kilosu 3,90 ve limonun kilosu 12,50 TL olarak belirlendi. Tarım Kredi marketlerinde patatesin kilosu 5,95 ve soğanın kilosu 4,95 TL fiyattan satılıyor.

Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu

Erpiliç taze bütün pilicin kilogram fiyatı 32,50 TL ve 400 gram dana kuşbaşının fiyatı 48,90 TL. Tarım Kredi Market indirimli ürünlerinden ayçiçek yağının 5 Litresi 146,90 TL. Tarım Kredi Market aktüel ürünleri bu hafta onlarca temel ihtiyaç ürününde yine indirim fırsatı sunuyor. İndirimli ürünler sınırlı stoklarla satılıyor. Bu fırsatları kaçırmayın.

Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu Tarım Kredi Market Aktüel Haftanın İndirimleri Belli Oldu

Tarım Kredi Kooperatifi Marketi 2 Eylül 2022 Aktüel Kataloğu inceleyebilirsiniz. İndirimli ürünlerin geniş kataloğuna bu konuda ulaşabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir