Ufuk Beydemir’e büyük onur

Ufuk Beydemir'e Türk-İtalyan dostluğuna katkılarından dolayı Roma'da ödül verilecek...

Ufuk Beydemir’e büyük onur

Ufuk Beydemir Erkenci Kuş adlı ekranların sevilen dizisinde yer alan “Sevda Gibi”, “Ay Tenli Kadın” ve “Yüreğimdesin” adlı şarkılarıyla uluslararası bir başarıya imza attı.

Dizinin ülkemizde yayınlanmasının ardından dünyanın birçok yerinde yayına girmesinin ardından Ufuk Beydemir özellikle İtalya’da ciddi bir hayran kitlesine sahip olurken Erkenci Kuş adlı dizi için seslendirdiği şarkılar kısa bir süre içinde Latin Amerika ve Arap ülkelerinde müzik listelerinde kısa sürede üst sıralarda yerini alırken bu şarkılar İtalya’da son bir buçuk yıldır yerini korudu.

Ufuk Beydemir bu başarısının ardından İtalya’nın en saygın pr ve reklam ajanslarından biri olan Maple Leaf İtalya tarafından Türkiye ve İtalya arasında kültür ve sanat köprüsünü daha da kuvvetlenmesi amacıyla Ufuk Beydemir’i 2021 yılının müzik elçisi ilan etti.

2021 yılının Mart ayında İtalya’nın başkenti Roma’da düzenlenecek olan ödül törenine katılacak olan Ufuk Beydemir’e Türk-İtalyan dostluğuna sağladığı katkılardan dolayı verilecek olan “Onur Ödülü”nü alacak. Gecede Ufuk Beydemir İtalyan basınına açıklamalar yapacak ve meslektaşları ile bir araya gelecek.

Gecede ayrıca İtalya’daki hayranları ile buluşacak olan Ufuk Beydemir onuruna verilecek gala yemeğinde ayrıca bir konser verecek.

Bir yanıt yazın

Bügün: 19 June 2024