Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2024 11:48 Kategori: Popüler

2024 Wifi Şifre Kırma

Milyonların kullanabileceği en kolay wifi şifre kırma programını sizin için sunduk ve kullanımını anlattık. Soru ve sorunlarınızı konu altında bulunan yorumlar kısmından yazabilirsiniz.

Cihazınıza Uygun Wifi Kırıcı Programı Seçin!.
İndirme linki oluşturmak için istenen bilgilerin tümünü seçin!.

2024 Wifi Şifre Kırma

Özellikle Android markette yüzlerce alternatifi bulunan bu uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerini sizin için araştırdık ve listeledik!. Masaüstü ve Laptop sürümlerine göre daha düşük başarı oranına sahip olan bu programlar arasından en iyi Wifi şifre kırma uygulamalarını ücretli ve ücretsiz olarak araştırdık ve listeledik.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

wifi kırmaMobil wifi modem kırıcılar her ne kadar PC sürümlerine göre çok verimli olmasalar da günümüzdeki cep telefonu kullanımı baz alındığında oldukça tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Özellikle uygun fiyatı ve esnek mağazası nedeniyle Google Play üzerinde bir çok türkçe wifi kırıcı uygulamalar bulunmaktadır, Apple kullanıcıları maalesef bu kadar şanslı değiller çünkü eklenen uygulamaları büyük bir titizlikle seçen bu firma Apple Store üzerinde bu tür uygulamalara pek yer vermemektedir. Bizim önerimiz eğer bir dizüstü bilgisayarınız varsa kesinlikle onu kullanarak denemenizdir. PC Wifi şifre kırma yöntemleri alternatiflerine göre daha kolay ve daha etkili olduğunu kesinlikle unutmayınız.

Wifi Şifre Kırma UYGULAMASI

Milyonlarca kullanıcıya ulaşan Android işletim sisteminin marketi içerisinde bulunan onlarca Wifi kırma programı bulunuyor, bu programların bir çoğu ücretsiz olarak Türkçe destekli olarak yayınlanıyor olsa da Premium olanların daha kaliteli bir şekilde çalıştığını biliyoruz. PC için kullanılan Dumpper programının mobil versiyonu olan AndroDumpper wifi kırıcı uygulamalar arasında en çok kullanılanlarından bir tanesidir ama aynı derecede çok verimli olduğunu söyleyemeyiz. Bir çok kullanıcı yorumu işe yaramadığı yönünde, biz size bunun yerine aşağıdaki listelediğimiz wifi şifre kırma uygulamalarını önerebiliriz.

Mobil WPA Wifi Kırma

 • Wifi Wps Wpa Tester Wifi Şifre Kırma

GooglePlay üzerinde 463 bin indirmesi bulunan bu uygulamanın kullanıcılar tarafından verilen puanlar ortalaması 4 yıldız olması çok büyük bir umut veriyor. Kullanıcı yorumları modeme ve bölgelere göre değişiyor. Yıldızlara bakıldığı kadarıyla en iyi wifi kırıcı diyebiliriz. Aynı zamanda Premium uygulaması bulunan Wifi WPS WPA Tester’ın bu sürümünü 6,29TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Türkçe Şifre Kırma

İnternet şifre kırma yöntemleri arasında belki de en çok kullanılan ve popüler olan yöntem Bruteforcer olarak bilinen şifrelerin kontrol edilmesi ile kullanılan yöntemdir ama son 5 yıldır özellikle Windows tabanlı wifi kırıcı modemlerdeki wps özelliklerini kontrol ederek şifreyi kırmayı başarmıştır. Bu yöntem sayesinde modem ara yüzleri kolaylıkla kontrol edilebilir hale gelmiş, modem şifreleri sürekli olarak denenmediği için güvenlik duvarları kendisini korumaya alma durumu açılmış oldu.

. . .

WİNDOWS BİLGİSAYARDAN Wifi Şifre Kırma

Wifi modemlerin güvenlik düzeyi son yıllarda oldukça arttı ve her ne kadar etkisi biraz kaybolmuş olsa da hâlâ en etkili ve wifi şifre kırma yöntemi şüphesiz ki windows tabanlı olarak çalışan Dumpper ile yapılmaktadır. Google’da wifi şifre kırıcı ve türevi aramalar yaparak sitemizi bulabilirsiniz.

Laptop wifi şifre kırma

Sayfamızın üst kısımlarında bulunan “indir / Download” butonunu kullanarak Dumpper programını indireceğiniz alana gidebilirsiniz. Bu program sürekli olarak güncellenmektedir ve sorularınıza göre düzenlenmektedir. Diğer görselleri inceleyerek program kurulumundan tutun wifi şifre kırma işlemlerine kadar bir işlemi detaylı olarak anlatıyoruz.

Wifi Kırıcı indirme

Bu sayfada linki işletim sisteminize göre seçiniz, genel varsayılan ekran Windows temelli bilgisayarlarınızda çalışmak için eklenmiştir. Wifi kırıcı yazılımını indirme adresinin aktif olabilmesi için 30 saniye beklemeniz gerekmektedir. Bu süre içinde açıklamaları okuyabilir veya işletim sistemi türünüzü değiştirebilirsiniz!. Sonrasında tıklayın ve programı bilgisayarınıza indirin. Sonraki adımları izleyerek sıkıştırılmış olan dosyadan wifi şifresi kırmak için gerekli programları çıkarma işlemi yapılacaktır!.

indirme bekleme erkanı

Wifi Şifre Kırma Programı Rar’dan Çıkarma Nasıl Yapılır?.

Dosyaların sağlıklı olarak ve bozulmadan indirebilmeniz için arşivleme işlemi yapılmıştır. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz rar dosyasını WinRar programı kullanarak aşağıda görseli bulunan şekilde üzerine sağ tıklayıp ‘-Klasöre çıkart’ seçiniz. Yaklaşık 5 saniye sonrasında klasör halinde Dumpper, Jumpstart ve Winpcap programları ayıklanarak oluşturulacaktır. Bu klasörü açın ve jumpstart klasörünün içerisindeki setup.exe dosyasını çalıştırın ve kurulumu yapın!.

Kurulumu ileri ileri diyerek zaten sonlandırabilirsiniz!.

Wifi Kırma Programını Rardan Çıkarın

Jumpstart kurulumundan sonra Dumpper programının verimli ve hatası şekilde çalışabilmesi için klasör içerisindeki dosyaya sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır diyerek başlatın. Wifi şifre kırma, genellikle engellenmektedir ve bir çok yazılım tarafından korunma listesinde yer almaktadır. Bu nedenle işlemler yapılırken programların hata almaması için bilgisayarınızda anti virüs veya güvenlik duvarı var ise bunları devre dışı bırakarak kapatın!.

Dumpper Çalıştırma!.

. . .

Dumpper ile Wifi Kırma Adımları!.

Daha öncede söylediğimiz gibi Dumpper wifi şifrelerini kırmak için modemlerdeki WPS açıklarından ve pinlerinden yardım alarak çalışır. Bunun için modemlerdeki wps özelliklerinin açık olması önemlidir. Eğer açık değilse genellikle Locked yazar veya deneme sırasında locked’e düşerse güvenlik duvarı açılmış olduğu için yapmaktadır. Üstte anlatıldığı gibi programımızı bilgisayarımıza indirip rardan çıkardıktan sonra başlatıyoruz.

Dumpper WPS ayarları

Türkçe dil desteği bulunan dumpper programı ile internet şifresi kırmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Soru ve sorunlarınızı yorum yazarak iletebilirsiniz!.

 • Programı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra üst sekmelerde bulunan WPS kısmına tıklayın!.
 • Burada bütün modemler ve uyumlu modemler şeklinde iki adım bulunmaktadır, Todas Las Redes kısmını işaretleyerek Scan butonu ile wifi modemleri aratın!.
 • Kırmaya uygun olan modemler ve çevrenizdeki modemlere göre kırma şansınız daha yüksek olacaktır. Pin kısmında numara yazanlar ve özellikle Türk Telekom Wifi Şifresi Kırma şansınız daha yüksektir. Modemimizi seçtikten sonra Iniciar Jumpstart butonuna tıklayarak gerisini jumpstart programına bırakıyoruz. Bu kısımda Jumpstart ruta hatası alırsanız sayfa sonunda Wifi şifre kırıcı hataları kısmından çözüm bulabilirsiniz!.
 • Biz tercih olarak bize en uzak olan ve genellikle programda gözükmeyen bir modemi seçtik. Bir çok ziyaretçimizin de yorumlarında belirttiği gibi DSmart ve Superonline gibi modemlerinde bir şekilde kırılabileceğini göstermek istedik!.

Jumpstart Kullanımı

Jumpstart butonuna tıkladıktan sonra başka hiç bir şey yapmanıza gerek yok, program sorunsuz bir şekilde kendisi çalışmaya başlayacak ve wifi kırma işlemini yapacaktır. Eğer başarılı olursa aşağıdaki gibi bir ekran ile direk olarak modeme bağlanırsınız eğer kırmazsa kırmızı bir logo ile hata mesajı gelecektir.

Wifi Kırıcı Çalıştırma

Bizim çalışmamız olumlu sonuçlanıyor ve Smart modemin şifresini bir kaç saniye içinde kırmayı başarıyor. Bu süre genellikle hatta en fazla 1 dakika falan olmaktadır. Eğer 5 10 dakika civarı bekleme yapıyorsanız bu süre çok daha uzayacaktır muhtemelen program bug’da kalmıştır. Tekrar kapatıp açmanız gerekebilir. Wifi şifre kırma adımlarında alınabilecek olan hataları ve kırdığınız modemin şifresini öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yazıları inceleyebilirsiniz!. Wifi Şifresi Kırma Adımları

Genel Wifi Şifresi Kırma Hataları

Dumpper’ın çalışırken aldığı hatalar arasında genellikle Jumpstart çalıştırılırken yolun bulunamaması hatasıdır. Bu hatanın çözümü çok basittir, alt kısmında bulunan Ruta bölümünde jumpstart uygulamasının kurulu olduğu dizini gösterdiğimizde hata çözülecektir.

Wifi Kırma Kullanımı

Bunun için Examinar butonuna tıklayın ve C:\Program Files\Jumpstart yolunu aşağıdaki görselde olduğu gibi gösterin. Jumspart’ın ana klasörünü seçin ve tamam tıklayın. Sorununuz çözülecektir, programı kullanamaya devam edebilirsiniz!. Wifi Kırıcı Ruta Ayarı

C:\Program Files\Jumpstart yolu sonrasında aşağıdaki şekilde gözükecektir. Eğer Jumpstart veya windows sizde başka bir dizine kuruluysa orayı seçiniz. x64 işletim sistemlerinde farklılık gösterebilir. Dumpper Ruta Ayarları

Bağlandığınız Modemin Wifi Şifresini Görmek!.

Modeme bağlandınız ve sıkıntısız internetinizi kullanıyorsunuz, ama cep telefonunuzdan da bağlanmak istiyorsunuz ve şifresini bilmiyor musunuz? Üzülmeyin Dumpper’ın Perfiles sekmesinden bağlı olduğunuz modemlerin şifresini görebilirsiniz. Bunu aynı zamanda Windows kablosuz ayarlarınızdan da yapabilirsiniz!.

Telefondan Wifi Şifresi Nasıl Kırılır (Programsız)

Programsız kullanmadan telefondan wifi şifre kırma işleminin mümkün olup olmadığı en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Bunu cevabı evet program kullanmadan wifi şifresi kırılabilir. Fakat bu işlemin dini açıdan insan hakkının ihlaline girdiği için helal olmadığını da belirtmek isteriz.

Program kullanmadan wifi şifresine erişim sağlama işlemine “Sosyal Mühendislik” adı verilmektedir. Bu işlemde kullanacağınız materyaller sizin kendi ikna ve kandırma kabiliyetinizdir. Karşı tarafı kandırabilirseniz kolaylıkla şifreye sahip olabilirsiniz.

wifi şifre kırma aktuel

Bildiğiniz üzere tüm modemlerin üzerinde bir WPS tulu bulunmaktadır. Fakat bu tuş çoğu modem sahibinin bilmediği bir özelliktir. Bu tuşa basarak şifreli internete erişim sağlayabilir ve sıkıntısız şekilde kullanabilirsiniz. Modem üzerindeki bu WPS tuşuna dokunma imkanınız varsa bu imkanı kullanmaya çalışın. Bu tuşa bastıktan sonra yapmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir.

 1. İnternete gireceğiniz cihazınız üzerinden Ayarlar bölümünü açın.
 2. Kablosuz ve Ağlar bölümünde bulunan Wi-Fİ seçeneğine dokunun.
 3. Karşınıza çıkan ekranın sağ üst köşesinde bulunan 3 noktalı sembole dokunun.
 4. Açılan menü üzerinde bulunan Ayarlar seçeneğine dokunun.
 5. WPS Push Düğmesi butonuna dokunun.
 6. Modem üzerindeki WPS tuşuna basılı tutun.

wifi şifre kırma aktuel

Tüm bu adımları gerçekleştirdikten sonra kolaylıkla internete erişim sağlayabilirsiniz. Ve hiç bir program kullanamaya gerek kalmadan internete bağlanabilirsiniz. Burada önemli olan tek konu modem üzerindeki WPS tuşuna nasıl ulaşacaksınız. İşte burada sizin bireysel yeteneğiniz ortaya çıkıyor. Komşunuzu kandırarak bir şekilde bu tuşa ulaşmanızı gerekiyor. Tabi aynı şekilde programsız şekilde wifi şifre kırma işlemini gerçekleştirmek isteyen çevrenizden korunmak için WPS tuşunuzu koruma altına alın.

Wireless Wifi Şifre Güvenliği Nasıl Sağlanır? | Wifi Şifre Kırma İşleminden Modem Koruma

Tabi wifi şifre kırıcı programlarını araştıranlardan korunmak için de bazı adımlar atmak gerekiyor. Komşu wifi kırma işlemini yerine getirirken kendi modeminiz de aynı tehlike altında olabilir. Bu tehlikeleri bertaraf etmek için uygulayabileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler aşağıdaki gibidir.

 1. Wi-Fi şifresini belirlerken türünü WPA2 olarak tanımlayın.
 2. Kablosuz ağ şifresini belirlerken büyük harf, küçük harf, sayı ve özel karakter kullanımına özen gösterin. Örneğin AktuelNet#1905? gibi bir şifre daha güvenli ve çözülmesi zor olacaktır.
 3. Bu iki adım modeminizin şifresini kırmak isteyenlere karşı sizi %99 oranında koruyacaktır.
 4. Kablosuz ağ ayarları içerisinde MAC filtreme seçeneğini bulacaksınız. Bunu aktif hale getirerek “Yalnızca ağ içindeki belirli cihazlara izin ver” seçeneğini onaylayın. Kendi cihazlarınıza izin vererek dışardan gelecek saldırılara karşı korunmuş olursunuz.
 5. Modem ayarları 192.168.1.1. IP adresinden yapılmaktadır. Bu adresinin şifresini de güçlendirmeniz faydalı olacaktır.
 6. Kablosuz erişim kullanımı gerekmiyor ise kablosuz erişimi sonlandırarak wifi şifre kırma girişimlerini engellemiş olursunuz.

wifi şifre kırma aktuel

Tüm bu adımları yerine getirerek modeminizin güvenliğini sağlamış olursunuz. Şifrelerinizi çevrenizle paylaşmayarak da güvenliğinizi evinizin içinde tutabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir