Reklamı Kapat

Reklamı Kapat
Teknoloji 

Wifi Şifre Kırma

Özellikle Android markette yüzlerce alternatifi bulunan bu uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerini sizin için araştırdık ve listeledik!. Pc sürümlerine göre daha düşük wifi kırma ihtimali olan bu programlar arasından en iyi wifi şifre kırma uygulamalarını ücretli ve ücretsiz olarak araştırdık ve listeledik. Mobil wifi kırıcılar her ne kadar PC sürümlerine göre çok verimli olmasalarda günümüzdeki cep telefonu kullanımı baz alındığında oldukça tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Özellikle uygun fiyatı ve esnek mağazası nedeniyle Google Play üzerinde bir çok wifi kırıcı bulunmaktadır, Apple kullanıcıları maalesef bu kadar şanslı değiller çünkü eklenen uygulamaları büyük bir titizlikle seçen bu firma Apple Store üzerinde bu tür uygulamalara pek yer vermemektedir.

Windows Wifi Kırma

Bizim önerimiz eğer bir dizüstü bilgisayarınız varsa kesinlikle onu kullanarak denemenizdir. PC Wifi şifre kırma yöntemleri alternatiflerine göre daha kolay ve daha etkili olduğunu kesinlikle unutmayınız.

Wifi Şifre Kırma UYGULAMASI

Milyonlarca kullanıcıya ulaşan Android işletim sisteminin marketi içerisinde bulunan onlarca Wifi kırma programı bulunuyor, bu programların bir çoğu ücretsiz olarak Türkçe destekli olarak yayınlanıyor olsada premium olanların daha kaliteli bir şekilde çalıştığını biliyoruz. PC için kullanılan Dumpper programının mobil versiyonu olan AndroDumpper wifi kırıcı uygulamalar arasında en çok kullanılanlarından bir tanesidir ama aynı deredece çok verimli olduğunu söyleyemeyiz. Bir çok kullanıcı yorumu işe yaramadığı yönünde, biz size bunun yerine aşağıdaki listelediğimiz wifi şifre kırma uygulamalarını önerebiliriz.

Mobil WPA Wifi Kırma

 • Wifi Wps Wpa Tester Wifi Şifre Kırma

Google play’de 463 bin indirmesi bulunan bu uygulamanın kullanıcılar tarafından verilen puanlar ortlaması 4 yıldız olması çok büyük bir umut veriyor. Kullanıcı yorumları modeme ve bölgelere göre değişiyor olsada yıldızlara bakıldığı kadarıyla en iyi wifi kırıcı diyebiliriz. Aynı zamanda premium uygulamasıda bulunan Wifi WPS WPA Tester’ın premium sürümünü 6,29TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Türkçe Şifre Kırma

İnternet şifre kırma yöntemleri arasında belkide en çok kullanılan ve popüler olan yöntem Bruteforcer olarak bilinen şifrelerin kontrol edilmesi ile kullanılan yöntemdir ama son 5 yıldır özellikle windows tabanlı wifi kırıcı modemlerdeki wps özelliklerini kontrol ederek şifreyi kırmayı başarmıştır. Bu yöntem sayesinde modem arayüzleride kolaylıkla kontrol edilebilir hale gelmiş, modem şifreleri sürekli olarak denenmediği için güvenlik duvarları kendisini korumaya alma durumuda açılmış oldu.

. . .

WİNDOWS BİLGİSAYARDAN Wifi Şifre Kırma

Wifi modemlerin güvenlik düzeyi son yıllarda oldukça arttı ve her ne kadar etkisi biraz kaybolmuş olsada hâlâ en etkili ve wifi şifre kırma yöntemi şüphesizki windows tabanlı olarak çalışan Dumpper ile yapılmaktadır. Google’da wifi şifre kırıcı ve türevi aramalar yaparak sitemizi bulabilirsiniz. Sizin için en iyi açıklamayı ve derinleme konuyu rakiplerimizin aksine ele alıyoruz!.

Laptop wifi şifre kırma

Sayfamızın üst kısımlarında bulunan “indir / Download” butonunu kullanarak Dumpper programını indireceğiniz alana gidebilirsiniz. Bu program sürekli olarak güncellenmektedir ve sorularınıza göre düzenlenmektedir. Diğer görselleri inceleyerek program kurulumundan tutun wifi şifre kırma işlemlerine kadar bir işlemi detaylamasına anlatıyoruz.

Wifi Kırıcı indirme

Bu sayfada linki işletim sisteminize göre seçiniz, genel varsayılan ekran Windows temelli bilgisayarlarınızda çalışmak için eklenmiştir. Wifi kırıcı yazılımını indirme adresinin aktif olabilmesi için 30 saniye beklemeniz gerekmektedir. Bu süre içinde açıklamaları okuyabilir veye işletim sistemi türünüzü değiştirebilirsiniz!. Sonrasında tıklayın ve programı bilgisayarınıza indirin. Sonraki adımları izleyerek sıkıştırılmış olan dosyadan wifi şifresi kırmak için gerekli programları çıkarma işlemi yapılacaktır!.

indirme bekleme erkanı

Wifi Şifre Kırma Programı Rar’dan Çıkarma Nasıl Yapılır?.

Dosyaların sağlıklı olarak ve bozulmadan indirebilmeniz için arşivleme işlemi yapılmıştır. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz rar dosyasını WinRar programı kullanarak aşağıda görseli bulunan şekilde üzerine sağ tıklayıp ‘-Klasöre çıkart’ seçiniz. Yaklaşık 5 saniye sonrasında klasör halinde Dumpper, Jumpstart ve Winpcap programları ayıklanarak oluşturulacaktır. Bu klasörü açın ve jumpstart klasörünün içerisindeki setup.exe dosyasını çalıştırın ve kurulumu yapın!.

Kurulumu ileri ileri diyerek zaten sonlandırabilirsiniz!.

Wifi Kırma Programını Rardan Çıkarın

Jumpstart kurulumundan sonra Dumpper programının verimli ve hatası şekilde çalışabilmesi için klasör içerisindeki dosyaya sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır diyerek başlatın. Wifi şifre kırma, genellikle engellenmektedir ve bir çok yazılım tarafından korunma listesinde yer almaktadır. Bu nedenle işlemler yapılırken programların hata almaması için bilgisayarınızda antivirüs veya güvenlik duvarı var ise bunları devredışı bırakarak kapatın!.

Dumpper Çalıştırma!.

. . .

Dumpper ile Wifi Şifresi Kırma Adımları!.

Daha öncede söylediğimiz gibi Dumpper wifi şifrelerini kırmak için modemlerdeki WPS açıklarından ve pinlerinden yardım alarak çalışır. Bunun için modemlerdeki wps özelliklerinin açık olması önemlidir. Eğer açık değilse genellikle Locked yazar veya deneme sırasında locked’e düşerse güvenlik duvarı açılmış olduğu için yapmaktadır. Üstte anlatıldığı gibi programımızı bilgisayarımıza indirip rardan çıkardıktan sonra başlatıyoruz.

Dumpper WPS ayarları

Türkçe dil desteği bulunan dumpper programı ile internet şifresi kırmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Soru ve sorunlarınızı yorum yazarak iletebilirsiniz!.

 • Programı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra üst sekmelerde bulunan WPS kısmına tıklayın!.
 • Burada bütün modemler ve uyumlu modemler şeklinde iki adım bulunmaktadır, Todas Las Redes kısmını işaretleyerek Scan butonu ile wifi modemleri aratın!.
 • Kırmaya uygun olan modemler ve çevrenizdeki modemlere göre kırma şansınız daha yüksek olacaktır. Pin kısmında numara yazanlar ve özellikle Türk Telekom Wifi Şifresi Kırma şansınız daha yüksektir. Modemimizi seçtikten sonra Iniciar Jumpstart butonuna tıklayarak gerisini jumpstart programına bırakıyoruz. Bu kısımda Jumpstart ruta hatası alırsanız sayfa sonunda Wifi şifre kırıcı hataları kısmından çözüm bulabilirsiniz!.
 • Biz tercih olarak bize en uzak olan ve genellikle programda gözükmeyen bir modemi seçtik. Bir çok ziyaretçimizinde yorumlarında belirttiği gibi DSmart ve Superonline gibi modemlerinde bir şekilde kırılabileceğini göstermek istedik!.

Jumpstart Kullanımı

Jumpstart butonuna tıkladıktan sonra başka hiç bir şey yapmanıza gerek yok, program sorunsuz bir şekilde kendisi çalışmaya başlayacak ve wifi kırma işlemini yapacaktır. Eğer başarılı olursa aşağıdaki gibi bir ekran ile direk olarak modeme bağlanırsınız eğer kırmazsa kırmızı bir logo ile hata mesajı gelecektir.

Wifi Kırıcı Çalıştırma

Bizim çalışmamız olumlu sonuçlanıyor ve Smart modemin şifresini bir kaç saniye içinde kırmayı başarıyor. Bu süre genellikle hatta en fazla 1 dakika falan olmaktadır. Eğer 5 10 dakika civarı bekleme yapıyorsanız bu süre çok daha uzayacaktır muhtemelen program bug’da kalmıştır. Tekrar kapatıp açmanız gerekebilir. Wifi şifre kırma adımlarında alınabilecek olan hataları ve kırdığınız modemin şifresini öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yazıları inceleyebilirsiniz!. Wifi Şifresi Kırma Adımları

Genel Wifi Şifresi Kırma Hataları

Dumpper’ın çalışırken aldığı hatalar arasında genellikle Jumpstart çalıştırılırken yolun bulunamaması hatasıdır. Bu hatanın çözümü çok basittir, wifi kırıcı’nın alt kısmında bulunan Ruta bölümünde jumpstart uygulamasının kurulu olduğu dizini gösterdiğimizde hata çözülecektir.

Wifi Kırma Kullanımı

Bunun için Examinar butonuna tıklayın ve C:\Program Files\Jumpstart yolunu aşağıdaki görselde olduğu gibi gösterin. Jumspart’ın ana klasörünü seçin ve tamam tıklayın. Sorununuz çözülecektir, programı kullanamaya devam edebilirsiniz!. Wifi Kırıcı Ruta Ayarı

C:\Program Files\Jumpstart yolu sonrasında aşağıdaki şekilde gözükecektir. Eğer Jumpstart veya windows sizde başka bir dizine kuruluysa orayı seçiniz. x64 işletim sistemlerinde farklılık gösterebilir. Dumpper Ruta Ayarları

Bağlandığınız Modemin Wifi Şifresini Görmek!.

Modeme bağlandınız ve sıkıntısız internetinizi kullanıyorsunuz, ama cep telefonunuzdanda bağlanmak istiyorsunuz ve şifresini bilmiyor musunuz? Üzülmeyin Dumpper’ın Perfiles sekmesinden bağlı olduğunuz modemlerin şifresini görebilirsiniz. Bunu aynı zamanda Windows kablosuz ayarlarınızdanda yapabilirsiniz!.

 


İlginizi Çekebilir!.

24 Thoughts to “Wifi Şifre Kırma”

 1. Kemal Akılcı

  İphone 6S için kullanabileceğim wifi kırma programı var mı mağazada hiç bir program çıkmıyor android markette bir çok kırma programı var onları nasıl kullanabiliriz iphone için

 2. Merve K.

  cep telefonundan wifi şifresini kırabileceğim bir uygulama önerir misiniz hepsini denedim ama olmadı telefonum samsung a10 modeli

 3. yorumcu

  ya arkadaş anladık konular ekliyorsun ama icraat yok senin bu yazmış olduğun makale her yerde var ama icraat yok wifi şifresi nasıl kırılır teknikleri nedir proğramı varmı yoksa hayal gücümüzlemi yapacaz bi yol göstermen lazım. sense oraya yazmışsın yok günümüzde şöyle böyle mobiller şöyle pc ortamı böyle yaw hee hee sen devam et konu kasmaya icraat sıfır.

  1. Arda Tunahan

   Helal olsun yıllardır senin gibi bilinçli bir ziyaretçi gelmemişti buralara, hoş geldin!.

 4. Emre

  Lokum diye bir modem var Wi-Fi şifresi kırdım ama mobil içinde kullanmak istiyorum onu nasıl yapabiliriz nerden görebilirim wifi şifresini bilgisayarım lenova Windows 7 yüklü

 5. Ömer

  Bir çok program denedim ve wps wpa testerla çözüm bulum android marketteki diğer uygulamaları unutun bence en iyi wifi şifre kırıcı bu program

 6. Özcan

  Dumpper önceden çok iyiydi düşük modelli modemlerin wifi şifresini kırmak için kullanırdık ve aylarca sorun yaşamadım ama artık yeni çıkan modemlerde işe yaramıyor sanırım ve güncellemeleride gelmiyor

 7. MAVİ RADYO

  Wifi şifre kırma programları artık fazla etkili değil malesef.Daha önce çok iyi işe yarıyordu ama şimdi artık etkili değiller.

 8. Turan Türk

  Ben eskiden bu tarz işlerle uğraşıyordum, şimdi daha farklı, daha güzel işlerle uğraşıyorum.
  Ama sanırım son zamanlardaki wifi şifre kırma programları ile ilgili en iyi yazı bu olmuş, yazarın ellerine sağlık..

 9. Altındağ

  biraz uğraşmak lazım sanırım, bir kaç deneme yaptım ama bende olmadı, wifi ye bağlı olunca yeni bir wifi şifresi kırmak sorunlu

 10. MertB

  Yazdığınız makale oldukça bilgilendirici wifi şifresi kırmak için uygulama ararken makalenizde ki uygulamayı kullandım biraz uğraştırdı ama şifreyi kırmayı başarabildim.

 11. Vedat

  Güzel bir uygulama işe yarıyor tplink marka bir çok modemin wifi şifresini kolaylıkla kırabiliyor.

 12. Bekir

  Gayet güzel bir bilgi. Cmd ile yapılacak daha çok şey var. Teşekkürler 🙂

 13. Faruk

  Bu yöntem sayesinde modem arayüzleride kolaylıkla kontrol edilebilir hale gelmiş

 14. Mustafa Yıldız

  Wifi şifresi kirabilmek için bir çok uygulama aradım. Çoğu işe yaramadı. Bu çok daya iyi bir çözüm

 15. murat

  harika taktik çok işe yaradı huawei p20 lite telefonumdan ttnet modemin wifi şifresini kırdım hemde çok kısa sürede kırdı

 16. Adana Seo

  Ellerinize sağlık bu güzel paylaşım için

 17. Faruk Yılmaz

  Çok güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkürler

 18. serdar

  kullunışlı güzel güvenilir wifi kırıcı

 19. oktay yaman

  cok guzel anlatim yapmisiniz bilmeyen arkadaslar icin okuyup resimlere bakarak yapabilirler

 20. derman

  wifi şifre kırma hakkında detaylı ve açıklayıcı bir yazı olmuş. programı indirip denemek için sabırsızlanıyorum. yazı için teşekkür ederim.

 21. ömer

  wi fi şifre kırmayı ararken bu sayfafa denk geldim çok yararlı bilgiler var artık neye ihtiyacım olursa bu sayfadyım

 22. Salih

  Android için sağlam çalışan ücretsiz Wi-Fi kırıcı bulmak çok zor ücretlilerde zaten kesin kırma garantisi vermiyor bunun yerine anlatılan şekilde bilgisayardan dumpper ile Wifi şifresini kırıp şifreyi telefona girmek daha garanti oluyor kırmıyor vs diyen bir çok kişi var ama ya yapamıyorlar yada bilgisayarlarındaki güvenlik programlarını kapatmadan deniyorlar onun için kırmıyordur.

 23. Ali

  TTNET modemlerin wifi şifresini kırmak için kullandığım en etkili programlardan birisi diyebilirim ama bir çok laptop güvenlik duvarından dolayı bazı yerlerde kapanıyor veya mavi ekran veriyor olabilir ama deneyin olacaktır.

Leave a Comment