DOLAR 23,3860 1.18%
EURO 25,2104 0.35%
ALTIN 1.473,630,88
BITCOIN 601235-3,61%
İstanbul
22°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

 • Boş Menü
 • Boş Menü
 • Boş Menü
 • Boş Menü
 • Boş Menü
 • Boş Menü
2021 Wifi Şifre Kırma
9501 okunma

2021 Wifi Şifre Kırma

ABONE OL
18 Ocak 2023 04:19
2021 Wifi Şifre Kırma
1

BEĞENDİM

ABONE OL

Özellikle Android markette yüzlerce alternatifi bulunan bu uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerini sizin için araştırdık ve listeledik!. Masaüstü ve Laptop sürümlerine göre daha düşük başarı oranına sahip olan bu programlar arasından en iyi Wifi şifre kırma uygulamalarını ücretli ve ücretsiz olarak araştırdık ve listeledik.

wifi kırmaMobil wifi modem kırıcılar her ne kadar PC sürümlerine göre çok verimli olmasalar da günümüzdeki cep telefonu kullanımı baz alındığında oldukça tercih edilen sistemler arasında yer alıyor. Özellikle uygun fiyatı ve esnek mağazası nedeniyle Google Play üzerinde bir çok türkçe wifi kırıcı uygulamalar bulunmaktadır, Apple kullanıcıları maalesef bu kadar şanslı değiller çünkü eklenen uygulamaları büyük bir titizlikle seçen bu firma Apple Store üzerinde bu tür uygulamalara pek yer vermemektedir. Bizim önerimiz eğer bir dizüstü bilgisayarınız varsa kesinlikle onu kullanarak denemenizdir. PC Wifi şifre kırma yöntemleri alternatiflerine göre daha kolay ve daha etkili olduğunu kesinlikle unutmayınız.

Wifi Şifre Kırma UYGULAMASI

Milyonlarca kullanıcıya ulaşan Android işletim sisteminin marketi içerisinde bulunan onlarca Wifi kırma programı bulunuyor, bu programların bir çoğu ücretsiz olarak Türkçe destekli olarak yayınlanıyor olsa da Premium olanların daha kaliteli bir şekilde çalıştığını biliyoruz. PC için kullanılan Dumpper programının mobil versiyonu olan AndroDumpper wifi kırıcı uygulamalar arasında en çok kullanılanlarından bir tanesidir ama aynı derecede çok verimli olduğunu söyleyemeyiz. Bir çok kullanıcı yorumu işe yaramadığı yönünde, biz size bunun yerine aşağıdaki listelediğimiz wifi şifre kırma uygulamalarını önerebiliriz.

Mobil WPA Wifi Kırma

 • Wifi Wps Wpa Tester Wifi Şifre Kırma

GooglePlay üzerinde 463 bin indirmesi bulunan bu uygulamanın kullanıcılar tarafından verilen puanlar ortalaması 4 yıldız olması çok büyük bir umut veriyor. Kullanıcı yorumları modeme ve bölgelere göre değişiyor. Yıldızlara bakıldığı kadarıyla en iyi wifi kırıcı diyebiliriz. Aynı zamanda Premium uygulaması bulunan Wifi WPS WPA Tester’ın bu sürümünü 6,29TL ödeyerek satın alabilirsiniz.

Türkçe Şifre Kırma

İnternet şifre kırma yöntemleri arasında belki de en çok kullanılan ve popüler olan yöntem Bruteforcer olarak bilinen şifrelerin kontrol edilmesi ile kullanılan yöntemdir ama son 5 yıldır özellikle Windows tabanlı wifi kırıcı modemlerdeki wps özelliklerini kontrol ederek şifreyi kırmayı başarmıştır. Bu yöntem sayesinde modem ara yüzleri kolaylıkla kontrol edilebilir hale gelmiş, modem şifreleri sürekli olarak denenmediği için güvenlik duvarları kendisini korumaya alma durumu açılmış oldu.

. . .

WİNDOWS BİLGİSAYARDAN Wifi Şifre Kırma

Wifi modemlerin güvenlik düzeyi son yıllarda oldukça arttı ve her ne kadar etkisi biraz kaybolmuş olsa da hâlâ en etkili ve wifi şifre kırma yöntemi şüphesiz ki windows tabanlı olarak çalışan Dumpper ile yapılmaktadır. Google’da wifi şifre kırıcı ve türevi aramalar yaparak sitemizi bulabilirsiniz.

Laptop wifi şifre kırma

Sayfamızın üst kısımlarında bulunan “indir / Download” butonunu kullanarak Dumpper programını indireceğiniz alana gidebilirsiniz. Bu program sürekli olarak güncellenmektedir ve sorularınıza göre düzenlenmektedir. Diğer görselleri inceleyerek program kurulumundan tutun wifi şifre kırma işlemlerine kadar bir işlemi detaylı olarak anlatıyoruz.

Wifi Kırıcı indirme

Bu sayfada linki işletim sisteminize göre seçiniz, genel varsayılan ekran Windows temelli bilgisayarlarınızda çalışmak için eklenmiştir. Wifi kırıcı yazılımını indirme adresinin aktif olabilmesi için 30 saniye beklemeniz gerekmektedir. Bu süre içinde açıklamaları okuyabilir veya işletim sistemi türünüzü değiştirebilirsiniz!. Sonrasında tıklayın ve programı bilgisayarınıza indirin. Sonraki adımları izleyerek sıkıştırılmış olan dosyadan wifi şifresi kırmak için gerekli programları çıkarma işlemi yapılacaktır!.

indirme bekleme erkanı

Wifi Şifre Kırma Programı Rar’dan Çıkarma Nasıl Yapılır?.

Dosyaların sağlıklı olarak ve bozulmadan indirebilmeniz için arşivleme işlemi yapılmıştır. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz rar dosyasını WinRar programı kullanarak aşağıda görseli bulunan şekilde üzerine sağ tıklayıp ‘-Klasöre çıkart’ seçiniz. Yaklaşık 5 saniye sonrasında klasör halinde Dumpper, Jumpstart ve Winpcap programları ayıklanarak oluşturulacaktır. Bu klasörü açın ve jumpstart klasörünün içerisindeki setup.exe dosyasını çalıştırın ve kurulumu yapın!.

Kurulumu ileri ileri diyerek zaten sonlandırabilirsiniz!.

Wifi Kırma Programını Rardan Çıkarın

Jumpstart kurulumundan sonra Dumpper programının verimli ve hatası şekilde çalışabilmesi için klasör içerisindeki dosyaya sağ tıklayıp Yönetici olarak çalıştır diyerek başlatın. Wifi şifre kırma, genellikle engellenmektedir ve bir çok yazılım tarafından korunma listesinde yer almaktadır. Bu nedenle işlemler yapılırken programların hata almaması için bilgisayarınızda anti virüs veya güvenlik duvarı var ise bunları devre dışı bırakarak kapatın!.

Dumpper Çalıştırma!.

. . .

Dumpper ile Wifi Kırma Adımları!.

Daha öncede söylediğimiz gibi Dumpper wifi şifrelerini kırmak için modemlerdeki WPS açıklarından ve pinlerinden yardım alarak çalışır. Bunun için modemlerdeki wps özelliklerinin açık olması önemlidir. Eğer açık değilse genellikle Locked yazar veya deneme sırasında locked’e düşerse güvenlik duvarı açılmış olduğu için yapmaktadır. Üstte anlatıldığı gibi programımızı bilgisayarımıza indirip rardan çıkardıktan sonra başlatıyoruz.

Dumpper WPS ayarları

Türkçe dil desteği bulunan dumpper programı ile internet şifresi kırmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz. Soru ve sorunlarınızı yorum yazarak iletebilirsiniz!.

 • Programı yönetici olarak çalıştırdıktan sonra üst sekmelerde bulunan WPS kısmına tıklayın!.
 • Burada bütün modemler ve uyumlu modemler şeklinde iki adım bulunmaktadır, Todas Las Redes kısmını işaretleyerek Scan butonu ile wifi modemleri aratın!.
 • Kırmaya uygun olan modemler ve çevrenizdeki modemlere göre kırma şansınız daha yüksek olacaktır. Pin kısmında numara yazanlar ve özellikle Türk Telekom Wifi Şifresi Kırma şansınız daha yüksektir. Modemimizi seçtikten sonra Iniciar Jumpstart butonuna tıklayarak gerisini jumpstart programına bırakıyoruz. Bu kısımda Jumpstart ruta hatası alırsanız sayfa sonunda Wifi şifre kırıcı hataları kısmından çözüm bulabilirsiniz!.
 • Biz tercih olarak bize en uzak olan ve genellikle programda gözükmeyen bir modemi seçtik. Bir çok ziyaretçimizin de yorumlarında belirttiği gibi DSmart ve Superonline gibi modemlerinde bir şekilde kırılabileceğini göstermek istedik!.

Jumpstart Kullanımı

Jumpstart butonuna tıkladıktan sonra başka hiç bir şey yapmanıza gerek yok, program sorunsuz bir şekilde kendisi çalışmaya başlayacak ve wifi kırma işlemini yapacaktır. Eğer başarılı olursa aşağıdaki gibi bir ekran ile direk olarak modeme bağlanırsınız eğer kırmazsa kırmızı bir logo ile hata mesajı gelecektir.

Wifi Kırıcı Çalıştırma

Bizim çalışmamız olumlu sonuçlanıyor ve Smart modemin şifresini bir kaç saniye içinde kırmayı başarıyor. Bu süre genellikle hatta en fazla 1 dakika falan olmaktadır. Eğer 5 10 dakika civarı bekleme yapıyorsanız bu süre çok daha uzayacaktır muhtemelen program bug’da kalmıştır. Tekrar kapatıp açmanız gerekebilir. Wifi şifre kırma adımlarında alınabilecek olan hataları ve kırdığınız modemin şifresini öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki yazıları inceleyebilirsiniz!. Wifi Şifresi Kırma Adımları

Genel Wifi Şifresi Kırma Hataları

Dumpper’ın çalışırken aldığı hatalar arasında genellikle Jumpstart çalıştırılırken yolun bulunamaması hatasıdır. Bu hatanın çözümü çok basittir, alt kısmında bulunan Ruta bölümünde jumpstart uygulamasının kurulu olduğu dizini gösterdiğimizde hata çözülecektir.

Wifi Kırma Kullanımı

Bunun için Examinar butonuna tıklayın ve C:\Program Files\Jumpstart yolunu aşağıdaki görselde olduğu gibi gösterin. Jumspart’ın ana klasörünü seçin ve tamam tıklayın. Sorununuz çözülecektir, programı kullanamaya devam edebilirsiniz!. Wifi Kırıcı Ruta Ayarı

C:\Program Files\Jumpstart yolu sonrasında aşağıdaki şekilde gözükecektir. Eğer Jumpstart veya windows sizde başka bir dizine kuruluysa orayı seçiniz. x64 işletim sistemlerinde farklılık gösterebilir. Dumpper Ruta Ayarları

Bağlandığınız Modemin Wifi Şifresini Görmek!.

Modeme bağlandınız ve sıkıntısız internetinizi kullanıyorsunuz, ama cep telefonunuzdan da bağlanmak istiyorsunuz ve şifresini bilmiyor musunuz? Üzülmeyin Dumpper’ın Perfiles sekmesinden bağlı olduğunuz modemlerin şifresini görebilirsiniz. Bunu aynı zamanda Windows kablosuz ayarlarınızdan da yapabilirsiniz!.

Telefondan Wifi Şifresi Nasıl Kırılır (Programsız)

Programsız kullanmadan telefondan wifi şifre kırma işleminin mümkün olup olmadığı en çok sorulan sorulardan bir tanesidir. Bunu cevabı evet program kullanmadan wifi şifresi kırılabilir. Fakat bu işlemin dini açıdan insan hakkının ihlaline girdiği için helal olmadığını da belirtmek isteriz.

Program kullanmadan wifi şifresine erişim sağlama işlemine “Sosyal Mühendislik” adı verilmektedir. Bu işlemde kullanacağınız materyaller sizin kendi ikna ve kandırma kabiliyetinizdir. Karşı tarafı kandırabilirseniz kolaylıkla şifreye sahip olabilirsiniz.

wifi şifre kırma aktuel

Bildiğiniz üzere tüm modemlerin üzerinde bir WPS tulu bulunmaktadır. Fakat bu tuş çoğu modem sahibinin bilmediği bir özelliktir. Bu tuşa basarak şifreli internete erişim sağlayabilir ve sıkıntısız şekilde kullanabilirsiniz. Modem üzerindeki bu WPS tuşuna dokunma imkanınız varsa bu imkanı kullanmaya çalışın. Bu tuşa bastıktan sonra yapmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir.

 1. İnternete gireceğiniz cihazınız üzerinden Ayarlar bölümünü açın.
 2. Kablosuz ve Ağlar bölümünde bulunan Wi-Fİ seçeneğine dokunun.
 3. Karşınıza çıkan ekranın sağ üst köşesinde bulunan 3 noktalı sembole dokunun.
 4. Açılan menü üzerinde bulunan Ayarlar seçeneğine dokunun.
 5. WPS Push Düğmesi butonuna dokunun.
 6. Modem üzerindeki WPS tuşuna basılı tutun.

wifi şifre kırma aktuel

Tüm bu adımları gerçekleştirdikten sonra kolaylıkla internete erişim sağlayabilirsiniz. Ve hiç bir program kullanamaya gerek kalmadan internete bağlanabilirsiniz. Burada önemli olan tek konu modem üzerindeki WPS tuşuna nasıl ulaşacaksınız. İşte burada sizin bireysel yeteneğiniz ortaya çıkıyor. Komşunuzu kandırarak bir şekilde bu tuşa ulaşmanızı gerekiyor. Tabi aynı şekilde programsız şekilde wifi şifre kırma işlemini gerçekleştirmek isteyen çevrenizden korunmak için WPS tuşunuzu koruma altına alın.

Wireless Wifi Şifre Güvenliği Nasıl Sağlanır? | Wifi Şifre Kırma İşleminden Modem Koruma

Tabi wifi şifre kırıcı programlarını araştıranlardan korunmak için de bazı adımlar atmak gerekiyor. Komşu wifi kırma işlemini yerine getirirken kendi modeminiz de aynı tehlike altında olabilir. Bu tehlikeleri bertaraf etmek için uygulayabileceğiniz birkaç yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemler aşağıdaki gibidir.

 1. Wi-Fi şifresini belirlerken türünü WPA2 olarak tanımlayın.
 2. Kablosuz ağ şifresini belirlerken büyük harf, küçük harf, sayı ve özel karakter kullanımına özen gösterin. Örneğin AktuelNet#1905? gibi bir şifre daha güvenli ve çözülmesi zor olacaktır.
 3. Bu iki adım modeminizin şifresini kırmak isteyenlere karşı sizi %99 oranında koruyacaktır.
 4. Kablosuz ağ ayarları içerisinde MAC filtreme seçeneğini bulacaksınız. Bunu aktif hale getirerek “Yalnızca ağ içindeki belirli cihazlara izin ver” seçeneğini onaylayın. Kendi cihazlarınıza izin vererek dışardan gelecek saldırılara karşı korunmuş olursunuz.
 5. Modem ayarları 192.168.1.1. IP adresinden yapılmaktadır. Bu adresinin şifresini de güçlendirmeniz faydalı olacaktır.
 6. Kablosuz erişim kullanımı gerekmiyor ise kablosuz erişimi sonlandırarak wifi şifre kırma girişimlerini engellemiş olursunuz.

wifi şifre kırma aktuel

Tüm bu adımları yerine getirerek modeminizin güvenliğini sağlamış olursunuz. Şifrelerinizi çevrenizle paylaşmayarak da güvenliğinizi evinizin içinde tutabilirsiniz.

İçindekiler

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.
Tüm Yorumlar (27)
 • Unknown

  rica etsem gondere bilirmisiniz

  Cevapla
  +0
  -0
 • Unknown

  abi bir saatdir sitede geziyorum indirme linkini bulamadim

  Cevapla
  +1
  -0
 • […] İlginiz çekebilir: Wifi Şifre Kırma […]

  Cevapla
  +0
  -0
 • Zirkonyum Kaplama

  Söz konusu olan zirkonyum kaplama seçenekleri olduğunda sadece bir tık uzağınızda yer alan adresimizi ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

  Cevapla
  +0
  -0
 • Salih

  Android için sağlam çalışan ücretsiz Wi-Fi kırıcı bulmak çok zor ücretlilerde zaten kesin kırma garantisi vermiyor bunun yerine anlatılan şekilde bilgisayardan dumpper ile Wifi şifresini kırıp şifreyi telefona girmek daha garanti oluyor kırmıyor vs diyen bir çok kişi var ama ya yapamıyorlar yada bilgisayarlarındaki güvenlik programlarını kapatmadan deniyorlar onun için kırmıyordur.

  Cevapla
  +0
  -0
 • ömer

  wi fi şifre kırmayı ararken bu sayfafa denk geldim çok yararlı bilgiler var artık neye ihtiyacım olursa bu sayfadyım

  Cevapla
  +1
  -0
 • derman

  wifi şifre kırma hakkında detaylı ve açıklayıcı bir yazı olmuş. programı indirip denemek için sabırsızlanıyorum. yazı için teşekkür ederim.

  Cevapla
  +0
  -0
 • oktay yaman

  cok guzel anlatim yapmisiniz bilmeyen arkadaslar icin okuyup resimlere bakarak yapabilirler

  Cevapla
  +0
  -0
 • serdar

  kullunışlı güzel güvenilir wifi kırıcı

  Cevapla
  +0
  -0
 • Faruk Yılmaz

  Çok güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkürler

  Cevapla
  +0
  -0
 • Adana Seo

  Ellerinize sağlık bu güzel paylaşım için

  Cevapla
  +0
  -0
 • murat

  harika taktik çok işe yaradı huawei p20 lite telefonumdan ttnet modemin wifi şifresini kırdım hemde çok kısa sürede kırdı

  Cevapla
  +0
  -0
 • Mustafa Yıldız

  Wifi şifresi kirabilmek için bir çok uygulama aradım. Çoğu işe yaramadı. Bu çok daya iyi bir çözüm

  Cevapla
  +0
  -0
 • Faruk

  Bu yöntem sayesinde modem arayüzleride kolaylıkla kontrol edilebilir hale gelmiş

  Cevapla
  +0
  -0
 • Bekir

  Gayet güzel bir bilgi. Cmd ile yapılacak daha çok şey var. Teşekkürler 🙂

  Cevapla
  +0
  -0
 • Vedat

  Güzel bir uygulama işe yarıyor tplink marka bir çok modemin wifi şifresini kolaylıkla kırabiliyor.

  Cevapla
  +0
  -0
 • MertB

  Yazdığınız makale oldukça bilgilendirici wifi şifresi kırmak için uygulama ararken makalenizde ki uygulamayı kullandım biraz uğraştırdı ama şifreyi kırmayı başarabildim.

  Cevapla
  +0
  -0
 • Altındağ

  biraz uğraşmak lazım sanırım, bir kaç deneme yaptım ama bende olmadı, wifi ye bağlı olunca yeni bir wifi şifresi kırmak sorunlu

  Cevapla
  +0
  -0
 • Turan Türk

  Ben eskiden bu tarz işlerle uğraşıyordum, şimdi daha farklı, daha güzel işlerle uğraşıyorum.
  Ama sanırım son zamanlardaki wifi şifre kırma programları ile ilgili en iyi yazı bu olmuş, yazarın ellerine sağlık..

  Cevapla
  +0
  -0
 • MAVİ RADYO

  Wifi şifre kırma programları artık fazla etkili değil malesef.Daha önce çok iyi işe yarıyordu ama şimdi artık etkili değiller.

  Cevapla
  +0
  -0
 • Özcan

  Dumpper önceden çok iyiydi düşük modelli modemlerin wifi şifresini kırmak için kullanırdık ve aylarca sorun yaşamadım ama artık yeni çıkan modemlerde işe yaramıyor sanırım ve güncellemeleride gelmiyor

  Cevapla
  +0
  -0
 • Ömer

  Bir çok program denedim ve wps wpa testerla çözüm bulum android marketteki diğer uygulamaları unutun bence en iyi wifi şifre kırıcı bu program

  Cevapla
  +0
  -0
 • Emre

  Lokum diye bir modem var Wi-Fi şifresi kırdım ama mobil içinde kullanmak istiyorum onu nasıl yapabiliriz nerden görebilirim wifi şifresini bilgisayarım lenova Windows 7 yüklü

  Cevapla
  +0
  -0
 • yorumcu

  ya arkadaş anladık konular ekliyorsun ama icraat yok senin bu yazmış olduğun makale her yerde var ama icraat yok wifi şifresi nasıl kırılır teknikleri nedir proğramı varmı yoksa hayal gücümüzlemi yapacaz bi yol göstermen lazım. sense oraya yazmışsın yok günümüzde şöyle böyle mobiller şöyle pc ortamı böyle yaw hee hee sen devam et konu kasmaya icraat sıfır.

  Cevapla
  +1
  -0
  • Arda Tunahan

   Helal olsun yıllardır senin gibi bilinçli bir ziyaretçi gelmemişti buralara, hoş geldin!.

   Cevapla
   +0
   -0
 • Merve K.

  cep telefonundan wifi şifresini kırabileceğim bir uygulama önerir misiniz hepsini denedim ama olmadı telefonum samsung a10 modeli

  Cevapla
  +0
  -0
 • Kemal Akılcı

  İphone 6S için kullanabileceğim wifi kırma programı var mı mağazada hiç bir program çıkmıyor android markette bir çok kırma programı var onları nasıl kullanabiliriz iphone için

  Cevapla
  +0
  -0


HIZLI YORUM YAP

SON DAKİKA HABERLERİ