Work and Travel 2022 Yılında Düzenlenecek mi ?

Work and Travel 2022 Yılında Düzenlenecek mi ?

Work and travel; öğrenciler arasında çok popüler olan bir kültürel değişim programıdır. Her yıl dünyanın çok farklı ülkelerinden Amerika’ya gelen öğrenciler farklı iş kollarında çalışmaktadır. Program; özellikle son 2 yıldır Covid-19 pandemisinden dolayı tam anlamı ile yapılamadı. Ülkemizdeki pandemi seyrinin yavaşlaması ve aşılama süreci kayıtların yeniden canlanmasını sağladı. Work and Travel 2022 yazında ABD’ye gitmek isteyen öğrenciler için kayıtlarımız başladı. Özellikle son yıllardaki kayıtlı öğrenci yoğunluğu sebebiyle, her yılki kontenjanlardan daha azıyla yeni yıla başlanmakta. Bu sebeple kayıt imkanlarını kaçırmadan, kontenjanları yakalamak için acele edin!

50 yılı aşkın bir süredir Summer Work Travel, ABD’nin en büyük öğrenci değişim programı haline geldi. Özel olarak finanse edilmektedir ve ABD vergi mükellefine hiçbir maliyeti yoktur. Diplomatik ve dış politika faydalarına ek olarak, ABD’deki ev sahibi işletmelere ve mevsimlik organizasyonlara ekonomik faydalar sağlamaktadır.  Ülkelerine döndüklerinde, öğrenciler Amerikan değerleri ve insanları hakkında net ve kişisel bir anlayışa sahip olurlar. Bu şekilde, gelecekte olumlu diplomatik ve ekonomik etkileşimlerin yolunu açmış olurlar.

Erken kayıt neden avantajlı?
-Kontenjanlardan faydalanırsınız
-Daha uygun fiyata programa kayıt olursunuz
-Taksitlendirme imkanlarına sahip olabilirsiniz
-Erken iş seçimi avantajına sahip olursunuz
-Evrak işlemlerinizi daha erken bitirebilirsiniz.

Kayıtlar için en son tarih KONTENJANLARIN BİTTİĞİ TARİHTİR. Bunu düşünerek, tarihlere göre en son günü beklemek yerine kontenjanlar bitmeden kayıt olun, 2022 yazında Amerika’da olma şansını kaçırmayın.

Work and travel 2022 yılında da merak ettiğiniz konuları, ücretler, iş imkanları ve kontenjanlar için ofislerimizi arayarak, ziyaret ederek ya da online olarak bilgi isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz şehre en yakın ofisimizin adresini sormayı unutmayın 🙂 Diğer Tüm detaylar için : https://troyint.com/

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024