Yunus 18 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Yunus marketler zincirinden satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgi veren Yunus 18 Aralık 2021 katalogları yayınlandı.

Yunus 18 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Yunus marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki görsellerin yer aldığı Yunus 18 Aralık 2021 katalogları paylaşıldı. Bu katalogları inceleyerek Yunus marketler zincirinde hangi ürünlerin aktüel ürün olarak satışa sunulacağını, aktüel ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Yunus marketler zinciri kataloglarında yer alan aktüel ürünleri 2 Ocak 2022 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Aktüel ürünleri tüm Yunus market şubelerinde satın alabilirsiniz.

Yunus 18 Aralık 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Yunus 18 Aralık 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında hindi, çeşitli kahvaltılıklar, içecek çeşitleri, atıştırmalıklar, terlik çeşitleri ve oyuncaklar yer almaktadır.

Yunus 18 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan bütün hindiyi özel fiyatlarıyla aktüel ürün olarak Yunus Marketlerinden satın alabilirsiniz. Yeni yıla keyifli, mutlu ve lezzetli yemeklerle girebilmeniz için Yunus marketlerinden birçok farklı aktüel ürünü satın alabilirsiniz.

Yunus 18 Aralık 2021

Yunus marketlerinden zeytin, peynir, pastırma, sucuk, hindi, salam, süzme yoğurt, dardanel ton, mısır, cin mısır, domates salçası, şalgam suyu, sütaş salep, gazlı içecek çeşitlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan cips çeşitleri, gazlı içecekleri, enerji içeceklerini, maden suları, toblerone çikolatası, oda kokusu, mendil, krem, mikrofiber bez gibi birçok farklı aktüel ürünleri Yunus marketlerinden satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan saç bonesi, fular, bardak, ekmek sepeti, şemsiye, terlik çeşitleri, ip lambader ve oyuncak çeşitlerini aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla Yunus mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 15 June 2024