Şok 22 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Şok mağazalarından Çarşamba gününden itibaren satın alabileceğiniz aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Şok 22 Aralık 2021 katalogları yayınlandı.

Şok 22 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Şok alışveriş mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları ve görsellerinin yer aldığı Şok 22 Aralık 2021 katalogları paylaşıldı. Bu katalogları inceleyerek Şok mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda şubelere dağıtılacağını unutmayınız. Aksi taktirde satın almak istediğiniz aktüel ürünleri sizler satın alamadan tükenebilirler. Ayrıca bu aktüel ürünler 31 Aralık 2021 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satışa sunulacaktır.

Şok 22 Aralık 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 22 Aralık 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında meyce çeşitleri, kuruyemiş çeşitleri, atıştırmalıklar, dondurulmuş gıdalar, temizlik ürünleri, kişisel bakım ürünleri, mutfak araç gereçleri, yılbaşı dekoratif ürünleri ve birçok farklı oyuncak yer almaktadır.

Şok 22 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan tava, tencere, kek kalıbı, bardak, servis sunum tabağı, sabahlık ve terlik çeşitlerini aktüel ürün olarak Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Şok 22 Aralık 2021

Şok mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan ağda, saç bandı, parfüm, deodorant, krem, maskara, saç boyası, aseton, oje ruj gibi birçok farklı kişisel bakım ürünü aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki katalogda yer alan aydınlatma çeşitleri, mum çeşitleri gibi birçok farklı dekorasyon ürünü uygun fiyatlarıyla Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Şok 22 Aralık 2021 Diğer Aktüel Ürünler

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz meyve, atıştırmalık, kahvaltılık gibi birçok farklı gıda ürünü ve temizlik ürünleri hakkında bilgilerin yer aldığı kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 15 June 2024