Güncelleme Tarihi: 20 Aralık 2021 13:32 Kategori: Güncel, Katalog

Bim 28 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 28 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Bim mağazalarından Salı gününden itibaren satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren Bim 28 Aralık 2021 katalog kitapçıkları yayınlandı. Bim alışveriş mağazalarında hangi ürünlerin aktüel ürün olarak satışa sunulacağını ve hangi fiyattan satışa sunulacağını öğrenmek için makalemizi inceleyebilirsiniz. Bim alışveriş mağazalarında satın alacağınız aktüel ürünlerin sınırlı sayılarda olduğunu ve tükenebileceklerini unutmayınız.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Bim 28 Aralık 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 28 Aralık 2021 Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında baklagiller, içecek çeşitleri, sos çeşitleri, dondurulmuş gıdalar, kahvaltılık ürünleri yer almaktadır.

Bim 28 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan Antep fıstığı, mısır, makarna, cips çeşitleri, kavrulmuş fındık, dip soslar, salep, sıcak çikolata, sos çeşitleri, meyve suları ve diğer gazlı içecekleri aktüel ürün olarak Bim mağazalarından satın alabilirsiniz.

Bim mağazalarından yukarıdaki katalogda yer alan kahvaltılık çeşitlerini, dondurulmuş gıdaları, tahin, reçel, pekmez, siyah çay ve salep gibi birçok farklı ürünü uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir