A101 10 Ekim 2019 Kataloğu

A101 10 Ekim 2019 Kataloğu

Fırsatlarla dolu yeni bir katalog daha geliyor Ekim aynın ikinci A101 Katalogu olan A101 10 Ekim 2019 katalog ürünleri müşterileri ile buluşmak için hazırlanıyor, yaz aynın artık etkisini kaybettiği bu dönemlerde kış ürünlerinin yavaş yavaş artmasını beklediğimiz bu katalogda hangi ürünlerin geleceğini tahmin etmeye çalışıyoruz.

Yeniliklerle dolu bu katalog döneminde Aktüel’de yenilendi ve ziyaretçilerimize daha kullanıcı dostu şekilde kolay katalog inceleme özelliklerini ekliyoruz. Henüz zaman olmasına rağmen kısa zaman sonra katalogu sizlerle buluşturmayı hedefliyoruz ve almak istediğiniz ürünleri önceden seçebilmeniz için çalışmaları hızlandırıyoruz. 10 Ekim 2019 A101 kataloğu içerisinde kıyafet ürünlerinin bol şekilde olacağını düşünüyoruz ev hanımlarının tercih edeceği bu katalog oldukça ilgi görecek…

A101 10 Ekim 2019 Ürünlerinde Neler Gelecek?

Sosyal medya ve diğer bildirim kanallarından anında haberdar olabileceğiniz bir aktüel ağı oluşturuyoruz. Bu sayede gelecek olan ürünlerden herkesten önce haberdar olabilirsiniz. 10 Ekim A101 aktüel ürünlerinde beklediğimiz teknolojik ürünler arasında farklılık görmüyoruz. Son bir yıldır sürekli olarak televizyon ve akıllı cep telefonu standart şekilde sunmaya devam ediyor. Okul dönemlerinde bile bilgisayar eklemeyen bir katalog gördük dönem ortasında gelmesini hiç beklemiyoruz.

A101 10 Ekim 2019 Kapaklı Dolaplar Yine Bekleniyor!.

Ev hanımlarının fazla kullandığı özellikle temizlik nevresim ürünlerinde bir önceki katalogda olduğu gibi bu katalogdada çok fazla yer verilecek. Perde, Tül ve Yatak örtüsü nevresim gibi ürünleri bir kaç sayfa dolusu olarak görmeyi planlıyoruz. A101 10 Ekim 2019 tarihinde satışa sunulacak ürünler arasında bir diğer ilgi görecek üründe mobilya ürünleri olacak. Son bir yıldır oldukça fazla yer verilen mobilya ve özellikle dolap ürünleri müşteriler tarafındanda oldukça sevildi. Büyük ürünler statüsünde olan ve yapımı müşteri tarafından yapılıyor olsada kolay kurulum kitapçığı sayesinde bir çok müşteri kolaylıkla kurulumu gerçekleştiriyor.

Bir yanıt yazın

Bügün: 19 June 2024