Ameliyat olmadan 10 ayda 50 kilo verdi

Genç yaşta oldukça büyük bir başarı öyküsü yazan Gamze, 10 ayda 50 kilo vererek isteyince neler başarılabileceğini herkese gösterdi. Instagram sayfasında öncesi ve sonrası fotoğraflarının yanında yediği yemeklerden öğünlerde paylaşıyor.

Ameliyat olmadan 10 ayda 50 kilo verdi

Ameliyat olup kilo verenlere inat sadece kendisini inandığı için Ameliyat olmadan kilo veren Gamze’nin azmini bu haberimizde sizlere anlatacağız. Üstelik sizlere ameliyat hakkında daha detaylı bilgi verip nasıl zayıflamanız gerektiğini de anlatacağız. Türkiye’de son 5 yıldır cerrahi yöntemler ile zayıflama oldukça popüler bir hale geldi. Özel hastaneler bu şekilde servet kazanırken, devlet hastanelerinde yüzlerce kişi zayıflamak için mide ameliyatı olmaya başladı. Üstelik yüzlerce kişilik sıra bekleyecek olmasına rağmen aylarca tahlillerle uğraşıyorlar. Bu olayların merkezi olan İstanbul’da yaşayan Gamze ise hepsini görmezden gelerek kendi emeğiyle zayıflamaya karar verdi. Karar verdikten sonra ise 10 ay gibi kısa bir sürede 50 kilo verdi.

SADECE YEME ALIŞKANLIKLARINI DEĞİŞTİRDİ

Uzman Diyetisyen Zehra Bora eşliğinde diyet desteği alan Gamze, 10 ayda 50 kilo vererek zoru başardı. Hem kendi başarısı hem de sürekli olarak yanında olan diyetisyeni sayesinde zoru başaran Gamze’nin Instagram sayfasında yer alan öncesi ve sonrası fotoğrafları ise binlerce kişi tarafından beğeni alıyor. Zayıflama sürecini Instagram sayfasında paylaşan Gamze’nin hikayesini resim ve videolarla görmek için sizde ‘oodiyetmii’ hesabına göz atabilirsiniz. Instagram sayfasında yediği yemekleri de paylaştığı için kilo vermek isteyenlere oldukça yararlı bir sayfadır.

AMELİYAT OLANLAR TEKRAR KİLO ALIYOR

Obezite cerrahisinin bu kadar yaygın bir hale gelmesi elbette herkesin bu ameliyatı araştırmasına ve sonrasında ise olmasına sebep oluyor. Ameliyat sonrasında yaşanan sıkıntıları, ölüm ve felç riskini kimse konuşmuyor. Herkesin aklında daha iyi bir hayat ve verilecek 60 bin liraya yakın ameliyat parası var. Ameliyattan sonra mideniz küçüldüğü için zaten bir şey yiyemiyoruz gibi düşünenler tam anlamıyla hüsran ile karşılaşıyor. Çünkü burada aslında sorun midede değil beyindedir. Ameliyat olduktan sonra siz eskisi gibi yemek istiyorsunuz fakat mideniz küçük olduğu için 5-6 lokmadan sonra mide bulantısı, kusma başlıyor ve hayat bir işkence haline gelebiliyor. Ameliyat olmadan beyninizi eğitmek sizin çok daha fazla işinize yarayacaktır.

Bir yanıt yazın

Bügün: 25 June 2024