Şalgam suyu ciğerleri ve böbrekleri yeni doğmuş gibi yapıyor

Şalgam bitkisinin suyunun vücuda sağladığı etkiler bütün uzmanlar tarafından onaylanıyor. Şalgam suyu ciğerleri temizliyor, içerisindeki laktik asit ile PH oranını demgeliyor. Kalp ve damar hastalıklarının oluşmasına da engel oluyor.

Şalgam suyu ciğerleri ve böbrekleri yeni doğmuş gibi yapıyor

Şalgam suyunun böbreklere verdiği yarardan sonra, sindirim sistemini rahatlattığı ve aynı zamanda ciğerleri temizlediği ortaya çıktı. Şalgam suyunun bitmek bilmeyen faydalarını ele alacağımız bu haberimizde, vücuda etkilerinde de bahsedeceğiz. İlk olarak ele almak istediğimiz konu böbrek taşları ve kumudur. Çok ciddi bir hastalık olarak böbrek taşı ilerleyen zamanlarda idrar yolu enfeksiyonu ve ciğer hastalıklarına kadar sebep oluyor.  Böbrek taşının düşürülmesi yada böbrek kumunun yok edilmesi için şalgam suyu içilmesi gerektiğini doktorlar söylüyorlar. Doktorların dile getirdiği şalgam suyunun böbrek kumuna ve taşına birebir olduğu söyleniyor.

GENÇLERİN 2 GÜNDE 1 BARDAK İÇMESİ GEREKİYOR

Cildiye konusunda da oldukça başarılı sonuçlar veren şalgam suyunun çok profesyonel bir ilaç niteliğinde olduğu gençlerin üzerinde de anlaşılıyor. 2 günde 1 bardak içilen şalgam suyunun ergenlik sivilcelerini yok ettiği de söyleniyor. Gençlerin ve özellikle kadınların en büyük sorunu olan sivilceler hem ağrılı günlerin geçmesine sebep oluyor hem de çok kötü bir görüntü oluşturuyor. Bu sebeple oldukça fazla dert edilen sivilcelere en köklü çözümün organik şalgam suyu olduğunu söyleyelim.

 SİNDİRİM SİSTEMİNİ OLMASI GEREKTİĞİ GİBİ ÇALIŞTIRIYOR

İçerisinde bulundurduğu laktik asit ile birlikte sindirim sistemindeki PH oranını düzenleyen şalgam bitkisinin faydaları saymakla bitmiyor. PH oranın dengelenmesiyle birlikte sindirim sistemini çok daha iyi çalıştıran bir yapıya sokuyor. Bunun haricinde yine merak edilen bir konu ise kalp ve damar hastalıklarına etkisi oluyor. Kalp ve damar hastalıklarının ortadan kalkmasına olan ekşi ve asidik etkisi sebebiyle de hastalıklar çok kısa sürede sona eriyor.

Bir yanıt yazın

Bügün: 18 July 2024