Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2024 11:48 Kategori: Popüler, Teknoloji

Android Wifi Şifre Kırma Programı İndir

Android wifi şifre kırma işlemini programsız yapamazsınız. Bu işletim sistemine sahip cihazlarda root sistemini desteklemediği için uygulama kullanmanız şarttır. WIBR+ wifi şifre kırıcı bir uygulamadır. Farklı yazılım ağları girip size tek şifre sunarak kolay bir şekilde kablosuz ağ bağlantınızı yapmanız sağlanır. Size tek seferlik bir şifre sunar ve o şifreyle aynı cihaz üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Uygulama bu şifreyi sizin oluşturmanızı ister.

Cihazınıza Uygun Wifi Kırıcı Programı Seçin!.
İndirme linki oluşturmak için istenen bilgilerin tümünü seçin!.

Android Wifi Şifre Kırma Programı İndir

Büyük, küçük ve rakam olarak belirlemeniz şarttır. Uyguladığınız şifre tek seferliktir bir daha değiştiremezsiniz. Ayrıca bu uygulama başka cihazlara şifreli bağlandığınızda şifresini hafızasında tutup tekrar o cihazlardan birine bağlanmanızı sağlar.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Wifi Bruteforcer Uygulaması

Android Wifi kırıcıAndroid wifi şifre kırma, programlarından en güçlü şifre kırma programıdır. Şifreniz ne kadar zor olursa olsun hızlı bir şekilde kırabiliyor. Bazı zorlu olan şifreleri iki dakikada kırabiliyor.  Bu uygulamayı kullandığınızda tek cihaz üzerinden bağlantı kurmanız gerekir. Bu uygulama şifrelerde kullanılan harf ve rakamlara hakimdir. Ne kullanılırsa kullansın saniyede kırabilme özelliği vardır. Bu uygulamanın tek dezavantajı ise cep telefonunuz la uyumlu olması gerekir.

Eğer destekleyici bu uygulaması yok ise uygulamayı indirseniz bile çalışması zordur. Uygulamayı indirdikten sonra telefonunuzdan wifi açtıktan sonra uygulamayı çalıştırın. Açılan pencerede hangi ağa bağlanmak isterseniz o ağı seçtikten sonra bağlan seçeneğine tıklamanız gerekir. Kısa süre içerisine internete bağlanacaksınız.

DSploit Uygulaması ile Wifi Şifre Kırma

Android wifi kırmaAndroid wifi şifre kırma için kullanılan bu uygulama baya popüler bir uygulamadır. Diğer uygulamalardan ayıran özelliği ise önüne gelen her ağ ile bağlantı kurmuyor. Sizin seçtiğiniz kablosuz ağ verilerine bakarak analiz ediyor. Daha sonra virüs ya da telefonunuza zarar verecek bir ağ yapısına sahip ise kesinlikle bağlanmanıza izin vermiyor.

Bu uygulamayı virüs programından esinlenerek yapılmıştır. Karmaşık şifrelere hakimdir. Dolasıyla şifreniz ne olursa olsun saniyeler içerisinde kırıyor. Ayrıca kablosuz ağ bağlanmak istemediğinizde ise bağlan seçeneğine tıkladığınızda zararlı yazılımları etkisiz hale getirerek internete bağlanıyorsunuz. Bu uygulamayı kullanmanızı için indirmeniz gerekir. Bu uygulama herhangi bir cihazlarda kullanılıyor. Tek şartı Android olması gerekir.

Diğer tüm cihazların ortak özellikleri ve ortak wifi şifre kırma makalesini buradan inceleyebilir merak ettiklerinizi sormak için yorumlar yapabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir