Bim 16 Ekim 2020 Aktüel Kataloğu Fırsatlarla Geliyor

Bim 16 Ekim 2020 Aktüel Kataloğu Fırsatlarla Geliyor

Bim 16 Ekim 2020 aktüel ürün kataloğu yeni sürprizlerle geliyor. Ürünleri hemen temin etmek isterseniz mağazalara uğramanız yeterli olacaktır. Bim 16 Ekim tarihinde gelecek ürünler arasında mutfak ürünleri öne çıkıyor. Mutfağınızda bulunan eksiklikleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca iade ve değişim konusunda da mağaza personellerinden de destek alabilirsiniz. Bim taksitli ödeme kolaylığı ile de tüketicilere yardımcı oluyor.

Bim 16 Ekim 2020’de Mutfak Ürünleri Geliyor

Bim 16 Ekim 2020 aktüel ürün kataloğunda aspiratör bulunuyor. Kumtel markası tarafından sunulan model yüksek emiş gücüne sahip olması ile öne çıkıyor. Ayrıca garantili olarak sunulmaktadır. Mutfağınızda konforlu bir kullanım sağlayabilirsiniz. 2 kademeli emiş gücüne sahip olan model 139 TL fiyatı ve 6 taksit seçeneği ile sunuluyor. Sizde güvenle tercih ederek kullanabilirsiniz.

Kumtel mini fırın 3 programlı olarak sunulmaktadır. Fiyatı ise 159 TL’dir. Peşin fiyatına 6 taksit seçeneği de bulunuyor. Model teknolojik açıdan gelişmiş özelliğe sahiptir. Kısa sürede pişirme özelliği sayesinde lezzetli yemekler elde edebilirsiniz. Diğer Bim aktüel kampanyalarını kaçırmadan takip etmek için bizi takip edebilir ve sık kullanılanlarınıza ekleyebilirsiniz!.

Mutfak eşyaları arasında düdüklü tencere de bulunuyor. İkili düdüklü tencere modelinin fiyatı 119 TL 6 taksit imkanı ile yer alıyor. Özel tasarımlı olması kullanımı da kaliteli bir hale getiriyor.

Bim 16 Ekim Elektronik Ürünler

Bim 16 Ekim 2020 elektronik ürünler arasında 59,90 TL fiyatla satılan Bluetooth Speaker bulunuyor. Yüksek ses kalitesine sahip olan bu modeli istediğiniz her yerde kullanabilirsiniz.

Elektronik ürünler arasında akıllı telefonları şarj etmenize yardımcı olan taşınabilir şarj aleti bulunuyor. 30.000 mAH güce sahip olması sayesinde uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Fiyatı ise 129 TL olup 6 taksitle alabilirsiniz. Ayrıca vade farkı olmadan satın almayı tamamlayabilirsiniz. Bu ürünle tüm telefonlarınızı şarj edebilirsiniz. Boyutunun uygun olması sayesinde yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Işıklı kablo çeşitleri de bu haftaki indirimli ürünler arasında bulunuyor. 12,90 TL den başlayan fiyatlardan alım yapabilirsiniz.

Bim tüm ürünleri size kaliteli bir sunum yapıyor. Ekonomik fiyatlardan yararlanarak istediğinizi alabilir ve kullanabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

Bügün: 25 June 2024