Bim 25 Eylül 2020 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 25 Eylül 2020 Kataloğu Aktüel Ürünleri

Bim 25 Eylül 2020 aktüel ürünler de zengin çeşitleri ile tüketicinin yanında yer alıyor. Ayrıca taksit imkanı sunması da ayrı bir avantaj olarak karşınıza çıkıyor. Bim elektronik ürünlerden gıdaya kadar sunduğu tüm ürünleri garantili ve ekonomik fiyat politikasına uygun olarak sunuyor. Ayrıca iade ve değişim konusunda da mağazalardan profesyonel bir destek alabilirsiniz.

Bim 25 Eylül kataloğu

Bim 25 Eylül 2020 Elektronik Aktüel Ürünler

Bim 25 Eylül 2020 aktüel ürünler listesinde bu hafta Fakir elektrikli süpürge modeli bulunuyor. Yüksek emiş gücüne sahip olan bu modeli evinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Fiyatı da 579 TL olup peşin fiyatına 6 taksit seçeneği ile satışta yer alıyor. 1,5 Litre toz haznesinin bulunması oldukça avantajlı. Kullanım konforu bulunan ürün uzun süreli kullanım açısından da size katkı sunar. Ayrıca sessiz çalışma modunun bulunması da oldukça avantajlı bir özelliktir.

Evde Spor Yapmak İsteyenlere Özel Ürünler

Evde spor yapmak istiyorsanız manyetik eliptik bisiklet 1.099 TL 12 taksit imkanı ile Bim aktüel ürünler arasında bulunuyor. Hız, mesafe ve kalori gibi özellikleri bulunan ürün gündelik kullanım için oldukça uygundur. Pedal bölümleri özel tasarım olduğu için sizi yormaz. Güvenle kullanım sağlayabilirsiniz.

Bim 25 Eylül Aktüel Ürünler

Spor sonrası kendinizi yorgun hissederseniz Bim 25 Eylül 2020 aktüel ürün listesinde kablosuz masaj tabancası da yer alıyor. 199 TL 6 taksit seçeneği ile sunulan bu ürün yorulan kaslarınızın dinlenmesine yardımcı olacaktır. Şarj edilebilir olması sayesinde istediğiniz alanda rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz.

Evde düzenli bir spor anlayışınız var ise atlama ipi 39,90 TL, el egzersiz topu 9,95 TL gibi ekonomik fiyatlara satışa sunulmaktadır. Bim aktüel ürünler listesinden alışveriş yapmak istiyorsanız mutlaka acele edin. Tüm ürünler stoklarla sınırlıdır.

Smart Plus Akılı Bileklik Aktüel Ürün Listesinde

Akıllı bileklik arayışınız varsa ve yüksek bir tutar ödemek istemiyorsanız Bim 25 Eylül 2020 indirimli ürün kataloğunda bulunuyor. Fiyatı da 49,90 TL dir Cep telefonuna bağlanabilen bu model özellik bakımında da gelişmiştir. Sizde tercih ederek kullanım sağlayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 25 June 2024