Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2024 02:38 Kategori: Yaşam

Damatlık Gömlek Seçimi

Damatlık seçimlerinde dikkat edilmesi gereken konu gömlektir. Kravat kullanacak damatların yanlış gömlek seçimleri yapmamaları gerekir.

Damatlık Gömlek Seçimi

İlk olarak boyun aksesuarını. papyon mu kravat mı olacağını belirlemek gerekir. Ardından gömlek seçimi yapılmalıdır. Her gömlek damatlığa uygun değildir. Gömlek seçiminde kravat yaka gömleklerde düğme bulunmaz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Bu gömlekler uzun veya sivri olmaz. Yan kesin gömlek yakalar yalnızca kravatlar da kullanılır. Ata yaka gömlekler için papyon kullanabilirsiniz. Kravat düğmesi kullanacaksınız kol düğmeleri aşırıya kaçabilir. Yine de kullanmak istiyorsanız mutlaka birbiriyle takım olmalıdır. Manşet gömlekler ile kravatı bir arada kullanmanız uygun değildir.

Damatlık Gömlek Seçimi

Gömlek kesimi slim fit tercih edecekseniz, göbek olmamalı. Göbekli damatlar ise korse atletler tercih etmelidir. Düğme araları açıldığı zaman görüntü kalitesi düşer. Takım elbise içine atlet ve fanila türü iç giyimleri kesinlikle olmaz. Korse kullanımında ten rengi ve gömlekten çok belli olmayan ürünleri tercih edin. Çünkü düğünün ilerleyen saatlerinde mutlaka ceketi çıkaracaksınız ve gömleğiniz görünecektir.

Damatlık Modelleri

Damatlık Gömlek Seçimi

YSF giyimde damatlık modelleri tarzıyla fark yaratıyor. Damatlar hayatlarının en özel gününde bir prens gibi hissetmek isteyebilir. YSF giyim damatlık seçimi konusunda birbirinden farklı seçenekler sunuyor. Farklı model ve renkler ile her düğün konseptine uygundur. Damatlık modelleri ile göz alıcı bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Damatlık Takım Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Düğün kostümünü seçerken damatlık önerileri seçeneklerine göz atabilirsiniz. Erkekler damatlık seçiminde hemen karar verebiliyorlar. Damatlık seçiminde takım elbiseler tarzınızı ve kişiliğinizi yansıtır. Tarzınıza uygun ve rahat hissedebileceğiniz renkleri tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Daha rahat damatlık hayal eden damatlar takım elbiseleri inceleyebilirler.

Damatlık Gömlek Seçimi

Aynı zamanda yumuşak ve rahat kumaş türü de tercih edilmelidir. Keten takımlar damatları daha rahat hissettirecektir. Modellerde damatlık paça boyu dikkat edilmesi gereken bir diğer noktadır. Çok kısa ve uzun paça boylarından uzak durulmalıdır.

Damatlık Ayakkabı Seçimi

Düğün günlerinde gözler gelin ve damadın üzerinde oluyor. Erkekler damatlık seçimlerinden aksesuar çeşitlerine kadar özen göstermelidir. Tarzınızı tamamlayacak damatlık ayakkabı önerileri sizler için hazırlanmıştır.

Siyah takım elbisenin altına deriden parlak ve rugandan az parlak olan açma deri ayakkabı en şık modellerden birisidir. Siyah deri ayakkabılar, gri renkli damatlıkların altında kusursuz bir şekilde kendini gösterir. Lacivert damatlık modeli tercih ettiyseniz kahverengi ayakkabılara yönelebilirsiniz.

Daha detaylı bilgi almak için YSF giyim online mağazamız olan ysfgiyim.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir