Devlet hastanelerin tuvaletleri mikrop yuvasına döndü

Devlet hastanesinde kullanılmayacak kadar pis olan ve mikrop yuvası haline dönüş tuvaletlere bir çare bulunması gerekiyor. Pislik içerisindeki tuvaletlerin bir an önce hijyen ile donatılmalı ve pislik kokusu yerine daha temiz kokması gerekiyor.

Devlet hastanelerin tuvaletleri mikrop yuvasına döndü

Devlet hastanelerinde oldukça büyük bir yapılanma olurken gelişmeler hepimizi rahatsız ediyor. Otel konforunda yapılan şehir hastanelerini bilmiyoruz ama İstanbul’da ve diğer illerde yer alan devlet hastanelerinde insanlarım gitmek istemediği yerler arasında tuvaletler var. Tuvaletlerin tam bir pislik yuvası olduğu ve bazı hastanelerde sabun bile bulmakta büyük zorluk çekildiği bize gelen bilgiler arasında yer alıyor. Tuvaletlerin bu denli pislik içerisinde olması hasta olan herkesi rahatsız ediyor.

TEMİZLİKÇİLERİN NE İŞ YAPTIĞI MERAK EDİLİYOR

Devlet hastanelerinde yer alan temizlikçilerin ne iş yaptığını gerçekten bütün vatandaş merak ediyor. Sadece tuvaletlerde değil acil kliniklerinin her yerinde bir pislik söz konusu olduğu zaman uzun süre temizlenmiyor. Hiçbir şeyi olmayan hastayı bile hasta edecek olan devlet hastanelerinin pislik içerisindeki bölümlerinden bizde aktüel.net olarak şikayetçiyiz. Özellikle hastanelerde yer alan tuvaletlerin şuanda olduğu gibi pislik içerisinde olması yerine temiz kokması ve sürekli olarak temizlenmesi gerekiyor.

VATANDAŞLARIN ŞİKAYETLERİ DİKKATE ALINMIYOR

Devlet hastanelerine giden ve özellikle tuvaletlerin kullanılmayacak kadar pis olduğunu gören vatandaş teknoloji döneminde şikayette bulunuyor ama maalesef şikayetlerine yanıt bulamıyor. Vatandaşın gittiği tuvalet bu derece mikrop yuvası haline dönmüşken doktorların ve öğrencilerin gittiği tuvaletlerin ne halde olduğunu merak etmiyor değiliz. Konuyla alakalı olarak çalışmaların hızlanması ve vatandaşın en çok kullandığı yer tuvaletlere önem verilmesi gerekiyor.

Bir yanıt yazın

Bügün: 25 June 2024