Gülşah Tanrıöver, Mustafa Ceceli işbirliği

Gülşah Tanrıöver'in son şarkısına Ceceli'den sihirli dokunuş

Gülşah Tanrıöver, Mustafa Ceceli işbirliği
“Mutluluk” şarkısıyla dikkatleri üzerine çeken sanatçı akademisyen “Gülşah Tanrıöver”, iddialı bir çıkış yaparak yeni şarkısının hazırlıklarına başarılı sanatçı Mustafa Ceceli ile birlikte başladığını duyurdu. İkilinin sosyal medyada paylaştığı fotoğraf müzikseverleri şimdiden heyecanlandırdı. 
 
Yakın tarihte yayınlanması planlanan ve her detayıyla ortaya bambaşka bir tarz koyacak olan “Gülşah Tanrıöver” şarkısı başarılı müzisyen ve aranjör Mustafa Ceceli imzası taşıyacak. 
 
Ses rengiyle ve özgün yorumuyla dikkat çeken “Gülşah Tanrıöver”, sektörün değerli isimlerinden Mustafa Ceceli ile çalışmak ile ilgili duygularını ise şu sözlerle dile getirdi; 
 
“Her zaman söylüyorum müzik yaşatır, müzik hayattır diye. Bu sıkıntılı günlerimizde zamanımızı en güzel değerlendirebileceğimiz en iyi nefes… Sizi bilmem ama bana nefes oluyor her yaptığım şarkı nefes aldırıyor kendime getiriyor. Haydi o zaman hep birlikte müzik dinleyelim nefes alalım. 
Yeni şarkımızın çalışmaları başlamıştır. Bu projede beni ayakta tutan ve yüreğimi anlatan şarkılarımdan birini benim için çok değerli ve güzel yürekli Mustafa Ceceli’nin sihirli ellerine teslim ediyorum.”
 
Gülşah Tanrıöver”ün yepyeni ve sürprizlerle dolu projesi çok yakında Mustafa Ceceli imzası ile yayında olacak!

bir yorum

  1. Ekrem Alparslan Uysal

    Neler yaptı? Çok merak ettim. Severek ve ilgiyle dinliyorum. ????❤???????????☕

Bir yanıt yazın

Bügün: 17 June 2024