Güvenilir Trafik Sigortasını E-Sigortam ile Yaptırın

Güvenilir Trafik Sigortasını E-Sigortam ile Yaptırın

Trafik sigortası, araç sahibi olan her bireyi maddi açıdan   ve sağlık açısından oluşabilecek durumlara karşı korumaktadır. Trafikte beklenmedik anlarda oluşan kazaların boyutları ne olursa olsun sahip olduğunuz sigorta şirketi tarafından koşullarını uygunluk durumuna göre teminat garantisi verilmektedir. Kanunlar gereğince her araç sahibi bireyin bu trafik sigortası sahip olması zorunlu tutulmakta olup, trafik sigortalarında teminatlar bireylerin seçimlerine bırakılmaktadır.

Her müşterisine trafik puanları ve araç modeline göre değişik trafik sigorta primleri eşliğinde teminatlar sunan e-sigortam.com müşterilere uzman personelleri ile hizmet sağlamaktadır. Trafik sigortasına sahip olduktan sonra geçerlilik süresi içerisinde ek teminat almak isteyen müşteriler için makul oranlarda yardımcı olmaktadır. Trafik sigortası sahibi olmak için teminat limitlerinizi e-sigortam.com üzerinden öğrenebilirsiniz.

Güvenilir Trafik Sigortasını E-Sigortam ile Yaptırın

Teminat limitleri firmalara göre değil devletin çıkardığı kanunlara göre ayarlanmakta olup tüm sigorta şirketleri için ortak bir teminat limiti piyasası yer almaktadır. Trafik sigortalarında araçların maddi hasarları için ödemeler ayrı, kişilerin manevi yoksunlukları için ayrı bir ödeme sistemi olmakta olup ödemeler hüküm ve koşulların incelenmesinin hemen ardından en kısa sürede yapılmaktadır. Kaza sonucu oluşabilecek dava masrafları da sigorta şirketi tarafından  karşılanmaktadır.

Trafik Sigortası Nasıl Yapılır?

Trafik sigortası her araç sahibi olan kişinin yaptırması gereken bir sigortadır. Online trafik sigortası sahibi olmanın kolaylığını sunan e-sigortam.com müşterilerine pratik seçenekler sunmaktadır. Trafik sigortasını, motorlu tüm araç sahiplerinin kanunlar gereği yapması zorunlu olduğu için sigorta paket içerikleri oldukça değişkendir.

Kişinin seçimleri gereğince değişiklik gösteren trafik sigorta paketleri içerdikleri kapsama alanlarına göre fiyatları da değişim göstermektedir. Öncelikli olarak bir trafik sigortasına sahip olmak için trafik bilgilerinizi güncel şekilde firmalara sunmanız gerekmektedir. Ardından seçimleriniz doğrultusunda ister bir yıllık, iki yıllık, üç yıllık veya daha fazla süreye sahip sigortalara sahip olabilirsiniz.

Güvenilir Trafik Sigortasını E-Sigortam ile Yaptırın

Trafik sigortanızın başlangıç ve bitiş tarihleri oldukça önemli olup e-sigortam.com ile sahip olacağınız trafik sigortalarında bitişlerden önce müşteriler her zaman bilgilendirilerek oluşabilecek her türlü durumuna karşı önceden tedbir almaları sağlanmaktadır. Müşterilerin her zaman çözümler üreten e-sigortam.com ayrıcalıklı fırsatlarla trafik sigortası sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Trafik Sigortalarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Trafik sigortası yapan birçok firma bulunmaktadır. Firmalar arasında en güvenilir olanı seçmek oldukça zordur. Müşterilerini her zaman doğru yönlendirmeler ile sigorta alımına yardımcı olan e-sigortam.com güvenilir sigorta firmalarını bünyesinde barındırmaktadır. Trafik sigortası sahibi olmak isteyen her müşteriye öncelikli olarak almak istedikleri hizmetler doğrultusunda paketler sunan e-sigortam.com sağlamayacağı teminatların hiçbirini boş yere paket içerisinde müşterilerine sunmamaktadır.

Güvenilir Trafik Sigortasını E-Sigortam ile Yaptırın

Sıfır araçların sigorta işlemleri diğer trafik sigortalarından farklı olduğu için şirketlerin sizlere sunduğu politikaları özenle okumanız gerekmektedir. Sıfır araçlarda kurallar gereğince müşteriye her zaman yüksek teminat garantisi imkânı sağlanmaktadır. Trafik sigortası konusunda aklınıza takılan her soruyu e-sigortam.com üzerinden destek alabilir sorularınıza cevap bulabilirsiniz.

Trafik Sigortası Yaptırmanın Kolay Kolları

Kazalarda veya trafikte oluşabilecek olası durumlarda teminat garantili hizmet sunan e-sigortam.com trafik sigortası yaptırmak oldukça kolaydır. İstediğiniz bir gün, e-sigortam.com müşteri temsilcileriyle görüşme sağlayarak bilgileriniz alınarak trafik puanınız, trafik mevduat kurallarına göre sizlere sunulacak olan hizmetler sizlere 20 farklı firma ile ayrı ayrı sunulmaktadır.

Güvenilir Trafik Sigortasını E-Sigortam ile Yaptırın

Birçok firma arasından aklınıza yatan firmayı seçerek en iyi fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Dilerseniz tek bir firmadan trafik sigortasına sahip olacağınız gibi isteğe bağlı olarak aynı anda koşullara en uygun şekilde iki firma üzerinden de trafik sigortasına sahip olunma hakkı müşterilere sunulmaktadır.

2 yorumlar

  1. Necmettin erdem

    Sigorta yaparken bu yazı bana çok yardımcı oldu , bilgilenme hususunda teşekkür ederim .

  2. necmettin erdem

    sigorta yapmadan önce bu yazıyı okumak bana çok faydalı oldu , Bilgilendirme hususunda teşekkür ederim. Sigorta yaparken dikkat etmemiz gereken , en iyi teklif ve nasıl yapıldığını dair anlaşılır bir yazı olmuş .

Bir yanıt yazın

Bügün: 12 July 2024