Güncelleme Tarihi: 27 Aralık 2021 17:08 Kategori: Güncel, Katalog

Hakmar 28 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Hakmar 28 Aralık 2021 katalogları yayınlandı.

Hakmar 28 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren Hakmar 28 Aralık 2021 katalogları yayınlandı. Hakmar mağazalarından satın alabileceğiniz bu aktüel ürünleri tüm Hakmar şubelerinden 10 Ocak 2022 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Ancak aktüel ürünler sınırlı miktarlarda olup tükenme olasılıkları yüksektir. Bu nedenle satın almak istediğiniz herhangi bir ürün var ise elinizi çabuk tutarak erkan bir zamanda size en yakın olan Hakmar şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Hakmar 28 Aralık 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 28 Aralık 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında deodorant çeşitleri, atıştırmalıklar, gazlı içecek çeşitleri, noodle çeşitleri, sos çeşitleri, tuşu ve garnitür çeşitleri yer almaktadır.

Hakmar 28 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Yukarıdaki katalogda yer alan Emotion 150 ml Bayan Deodorant çeşitlerini Hakmar mağazalarından yapacağınız 20 TL ve üzeri alışverişlerinizde 27,50 TL yerine 15 TL’den satın alabilirsiniz.

Yukarıdaki Hakmar kataloğunda yer alan atıştırmalıkları, gazlı içecekleri ve birçok farklı içecek çeşidini aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Hakmar mağazalarından satın alabileceğiniz noodle çeşitleri, sos çeşitleri, turşu, garnitür ve peynir ızgara ürünleri hakkındaki bilgilere yukarıdaki katalogdan ulaşabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir