Şok 29 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Şok alışveriş mağazalarından Çarşamba günü satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özelliklerine Şok 29 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri makalemizden ulaşabilirsiniz.

Şok 29 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Çarşamba günü Şok alışveriş mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünleri özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı Şok 29 Aralık 2021 katalogları yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek Şok mağazalarından satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özelliklerini ve satış fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Şok mağazalarından tamamından alabileceğiniz bu aktüel ürünleri 5 Ocak 2022 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Fakat bu aktüel ürünler sınırlı sayılarda Şok mağazalarına dağıtılacaktır. Bu nedenle tükenme olasılıkları yüksek olduğundan satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

 

 

Şok 29 Aralık 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 29 Aralık 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında koltuk takımı, organizerler, kıyafetler, kişisel bakım ürünleri ve fırsat ürünleri yer almaktadır.

Şok 29 Aralık 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan Nihal köşe koltuk takımını, kapı önü paspasını, masa üstü organizeri, soft pijama takımı, oduncu gömlek çeşitleri, kemer, havlu, çorap çeşitleri gibi aktüel ürünleri Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Şok 29 Aralık 2021 Aktüel Ürünleri

Şok mağazalarından satın alabileceğiniz kişisel bakım ürünleri, toka seti, diş macunu, saç boyası, oje ve parlatıcı, kondom çeşitlerini uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan poşet çay, çamaşır makinesi tabletini 25 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişlerle uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 24 June 2024