Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2024 11:48 Kategori: Popüler

iPhone Wifi Şifre Kırma

Tıpkı Android ve rootlu cihazlarda olduğu gibi iPhone için de Jailbreak olarak geçen ve cihazın kök erişimlerine ulaşmanın önünü açan işlemi yapılmış cihazlarda wifi şifre kırma işlemi yapmak mümkündür.

Cihazınıza Uygun Wifi Kırıcı Programı Seçin!.
İndirme linki oluşturmak için istenen bilgilerin tümünü seçin!.

iPhone Wifi Şifre Kırma

Sizlere vereceğimiz birkaç uygulama sayesinde artık sizler de iPhone wifi şifre kırma işlemlerini sorunsuz bir şekilde yapabilir ve internetin tadını çıkartabilirsiniz.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

WiFi Finder + Map Uygulaması İle iPhone Şifre Kırma

iphone wifi kırmaSizler de iPhone cihazlarınızda wifi şifre kırma işlemi yapmak istiyorsanız bunu “WiFi Finder + Map” adlı uygulama ile kolayca yapabilirsiniz. Bu uygulama etrafınızdaki wifi ağlarını tarar ve kendi datasından eşleştirme yolu ile şifreleri kırmaya çalışır. Ardından da sizler kolayca ağa bağlanarak işlemlerinizi yürütebilirsiniz.

Wi-Fi Finder – Free İnternet Uygulaması iPhone Wifi Kırıcı

Telefonlarınızdan etrafınızdaki wifi ağlarının şifrelerini kırmak amacıyla kullanabileceğiniz bir diğer uygulama da Wi-Fi Finder – Free İnternet uygulamasıdır. Bu uygulama da bünyesinde barındırdığını iddia ettiği 2 milyon adetin üzerinde wifi şifresi ile sizleri internete bağlamayı amaçlar. Özellikle de halka açık alanlar olan oturma alanları, restoranlar ve hava alanları gibi yerlerde bu uygulama üzerinden şifre kırmak oldukça kolay olacaktır. Tek yapmanız gereken bu uygulamayı telefonunuza indirerek etraftaki ağları taramak ve şifresi kırılmış olana direkt olarak bağlanmaktır. Bu işlemin ardından sizler de artık bulunduğunuz alandaki interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

iphone wifi kırıcıiPhone wifi şifre kırma işlemleri Android’e göre çok daha zor olabilmektedir. Uygulama yapımcıları ise bunun için bazı özel çözümler geliştirmeye devam ediyorlar. Ancak yine de çoğu zaman iPhone cihazların bazı protokolleri nedeniyle Jailbreak olmadan wifi şifre kırma işlemi yapamayabilirsiniz. Eğer telefonunuzda Jailbreak uygulanmış ise yukarıda vermiş olduğumuz iki uygulamayı App Store üzerinden edinip wifi şifre kırma işlemlerine başlamanız mümkündür. Yukarıda verilen iki uygulamadan herhangi bir olumlu geri dönüş alamadıysanız aşağıdaki uygulamaları deneyerek de iPhone wifi şifre kırma işlemi yapabilirsiniz:

  • Sky Wifi Finder
  • Optimum Wifi Hotspot Finder
  • Wifimaps: wifi analyzer & hotspot password
  • WiFi & Router Password Finder
  • Wiffinity – Free WIFI access & passwords
  • TWC WiFi Finder

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir