Islak elbiselerin üzerinizde kurumasına izin vermeyin

Etkisini gösteren kış sezonu yağmurlarına rüzgar ve soğukta eklenince vatandaş soluğu hastanelerde almaya başladı. Islak elbiseleri hemen değiştirmemek ve üstünüzde kurumasına izin vermek demek saatler sonra hasta olmak anlamına gelmektedir. Sağlığınızı korumak için gün içerisinde kullanabileceğiniz ekipmanlar alabilirsiniz.

Islak elbiselerin üzerinizde kurumasına izin vermeyin

Kışın gelmesiyle birlikte yaya olarak hayatına devam eden milyonlarca vatandaşımızın hasta olması ve daha önce haberini paylaştığımız gibi kendilerini hastanelerin acil kliniklerine atması oldukça normal bir hale geldi. Hasta olmamak için yapılması gereken en önemli şeylerden bir tanesi kesinlikle elbiselerinizin üzerinizde kurumasına izin vermemek olacaktır. Özellikle şiddetli yağmur ve aynı zamanda rüzgarın etkili olduğu günlerde bir an önce eve gitmeyi ve ıslanmış elbiselerinizi değiştirmeyi düşünmeniz gerekiyor ki aksi taktirde uykuya dalmadan hastane yolunu tutmanız gerekir.

AYAKLARINIZ ISLANDIKTAN SONRA GERİ DÖNÜŞÜ YOK

Havaların bozmasıyla birlikte halen kendinize bir ayakkabı almadıysanız yapmanız gereken çok fazla şey yoktur. Birden gelen yağmur ile ayaklarınız ıslandığı zaman yapabileceğiniz çok fazla bir şey kalmaz çünkü ıslak ayakkabılarınızı yada çoraplarınızı değiştirip yeni bir ayakkabı giyme imkanınız olmadığına göre eve kadar öylece gitmeniz gerekecektir. Dolayısıyla hasta olmayı çoktan göze almalı veya eve gidene kadar ayağınız için bir çare bulmanız gerekir.

YABANCI MARKALARLA GÜNÜ KURTARABİLİRSİNİZ

Türkiye’de yerli marka denince eskiden herkesin aklınıza ucuzluk gelirde ama artık durum değişti. Ayakkabı alırken yerli olması şartını ararsanız eğer maalesef çok pahalı fiyatlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Dolayısıyla yabancı markalara yöneliyoruz ve ekonomik olarak kaliteli bir alışveriş yapabiliyoruz. Su geçirmeyen pantolon, ayakkabı ve aynı zamanda mont almak için öyle binlerce lira vermenize gerek yoktur. Üstün teknoloji bu ürünleri almak ve sağlığınızı kötülememek için sizde yabancı markaların Türkiye şubelerini araştırın ve ucuza alışveriş yapın. Böylece ıslanmak ve hasta olma riski ortadan kalkmış olur.

Bir yanıt yazın

Bügün: 17 June 2024