Kampanyalı Düğün Paketleri 2022

Kampanyalı Düğün Paketleri 2022

Düğün hazırlığı yapanlar, evini yenilemek isteyenler kampanyalı düğün paketleri hakkında tüm detaylar haberimizde…

Gündoğdu Mobilya Düğün Paketleri

Havaların ısınmasıyla birlikte düğün hazırlıkları da hız kazandı. Evlilik hazırlığı yapan çiftler güzel havalardan istifade tüm eksiklerini tamamlamaya çalışıyor. Evleri için mobilya arayışları devam eden çiftlerse “Düğün paketi nereden alınır?” sorusuna yanıt bulmaya çalışıyor.

Gündoğdu Mobilya kampanyalı düğün paketleri ile hem zevkinize hem de bütçenize uygun mobilyalara sahip olabilirsiniz.

Kampanyalı düğün paketleri ile yoğun ilgi gören Gündoğdu Mobilya, diğer ürünleriyle ve fiyatlarıyla da müşterilerinden tam not aldı. 2022 modasına uygun olarak tasarladığı düğün paketleri ile evlere yenilik getiren Gündoğdu Mobilya, avantajlarıyla gündemden düşmüyor.

Kampanyalı Düğün Paketleri 2022

Yemek odası takımı, yatak odası takımı, koltuk takımı ürün gruplarından oluşan mobilya düğün paketleri, bir evin ihtiyacı olan tüm mobilyaları bir araya getirmiştir. Gündoğdu Mobilya’ya ait düğün paketlerinden birini tercih etmeniz halinde evinizin ihtiyacı olan mobilyalara uygun fiyat garantisiyle sahip olacaksınız.

Gündoğdu Mobilya İle Evini Tasarla

“Yeni evinizi, hayal ettiğiniz gibi donatmak için şimdi Gündoğdu Mobilya düğün paketlerini keşfedin!”

Gündoğdu Mobilya, sizleri birbirinden farklı ürün seçenekleriyle buluşturmaktadır. 2022 yılında da hem kalitesinden hem de uygun fiyat garantisinden vazgeçmeyen Gündoğdu Mobilya, bütçesini düşünenler için kampanyalı düğün paketi modellerini hazırladı.

Düğün Paketi Modelleri

◾Madrid Düğün Paketi

◾Evona Düğün Paketi

◾Lena Düğün Paketi

◾Fulya Düğün Paketi

◾Empoli Düğün Paketi

◾Carmen Düğün Paketi

◾Bade Düğün Paketi

◾Oslo Düğün Paketi

◾Lotto Düğün Paketi

◾Almira Düğün Paketi

◾Sümela Düğün Paketi

◾Sementa Düğün Paketi

Kampanyalı Düğün Paketleri 2022

Ürünlerinde pratik ve kolay kullanım imkânı sağlayan Gündoğdu Mobilya ayrıca, ürünleri arasında kampanyalı düğün paketi arayışında olanlara da yardımcı oluyor. Evlilik hazırlığı yapan çiftlere özel olarak hazırladığı düğün paketlerini sunan Gündoğdu Mobilya, Fabrika Satış Mağazalarında müşterilerini beklemektedir.

Düğün Paketi Fiyatları | Kampanyalı Düğün Paketleri

Gündoğdu Mobilya tarafından sunulan olanaklara baktığımızda ülke genelinde 130 mağazası bulunan firmanın düğün paketi modelleri, sizlere uzun yıllar boyunca eşlik edecek kaliteye sahip. Mobilyalarında 2 yıl garanti hizmeti veren firma bunun yanında elden 18 ay taksit yaparak kolay ödeme seçeneği sunuyor. Müşteri memnuniyetine önem veren Gündoğdu Mobilya ayrıca ING Bank ayrıcalığıyla 12 taksit kampanyasına da devam ediyor.

Düğün paketi fiyatları 25.490 TL’den başlayan Gündoğdu Mobilya, avantajlı fiyatlarıyla müşterilerini Fabrika Satış Mağazalarına bekliyor.

Kampanyalı Düğün Paketleri 2022

Sektörde uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Gündoğdu Mobilya’nın düğün paketlerinde izlemiş olduğu uygun fiyat politikasının, müşteriler tarafından sıkça sorgulandığı görülmektedir. Aracısız, fabrikadan halka satış yapan Gündoğdu Mobilya’nın uygun fiyatlı ürünlerine göz atmak ve ilk siparişi oluşturmak için direkt olarak Online mağazayı ziyaret edebileceğiniz gibi Gündoğdu Mobilya Fabrika Satış Mağazalarını da ziyaret edebilirisiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 20 July 2024